Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 294 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 596
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 18051

همایش منطقه‌ای مدیران اجتماعی وزارت کار و رفاه اجتماعی در کردستان با محوریت اعتیاد برگزارشد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان از برگزاری همایش منطقه‌ای مدیران اجتماعی وزارت کار و رفاه اجتماعی در کردستان با محوریت اعتیاد خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان، رحمان حریری در همایش منطقه‌ای که مدیران و روسای استان‌های البرز، قزوین، همدان و کردستان برگزار شد، گفت: در کنار اقدامات درمانی و همچنین مقابله و مبارزه با مواد مخدر و آسیب‌های ناشی از آن، فرهنگ‌سازی و آموزش همگانی بخصوص از پایه و در مدارس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار و بسیار با ارزش است که موجب می‌شود، نوجوان و جوان ما با مضرات و آسیب‌های اعتیاد و سوء مصرف مواد آشنا شود و سمت آن نرود.


دبیر شورا ادامه داد: امروزه فعالیت‌های سنگین و استرس و اضطراب محیط کاری کارگران عزیز و زحمتکش ما را هدف قرار داده و مافیای مواد مخدر از این کانال وارد قشر موثر کارگری شده است.


حریری بیان داشت: توجه جدی به آموزش و فرهنگ‌سازی در میان قشر زحمتکش کارگر و خانواده‌های آنان اصل راهبردی محسوب شده و مدیران و روسای مرتبط با این موضوع در وزارت کار و رفاه اجتماعی می‌بایست مدنظر قرار دهند.


در ادامه همایش مدیران و روسای ادارات اجتماعی، حمایتی و سلامت روان استانهای البرز، قزوین، همدان و کردستان به تبادل نظر پرداختند.


این همایش با حضور مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان، دبیر شورای هماهنگی و مدیران سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت کار و رفاه اجتماعی در شهرستان مریوان که با محوریت مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی تشکیل شده بود با تبادل نظر و تدوین مصوبات و نقشه راه در مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی به کار خود پایان داد.


نصب المان شهری در مرکز شهر سنندج (میدان آزادی)
به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر دبیرخانه شورا اقدام به نصب المان شهری در مرکز شهر سنندج (میدان آزادی) کرد. رحمان حریری دبیر شورا در این رابطه گفت: این اولین المان شهری در کردستان است که در میدان اصلی و نماد شهر سنندج (میدان آزادی) با موضوع نه به اعتیاد نصب شده است .


وی همچنین افزود : ساخت این المان زمانبر بوده و حاصل تلاش های شبانه روزی همکاران شورای کردستان است و انعکاس بسیار مناسبی در افکارعمومی داشته است .


دبیر شورای کردستان تاکید کرد: این المان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر نصب شده و پیام آن در میدان نمادین سنندج واضح و گویا بوده و بر پیشگیری از اعتیاد تاکید دارد، همچنین سیاست‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز اولویت را بر اقدامات پیشگیرانه گذاشته و  شورای کردستان نیز بر اصل راهبردی پیشگیری تاکید و تمرکز داشته است.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان98.04.17

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است