Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 300 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 634
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 18089

دانش و مهارت ما را در برابر آسیب‌های اجتماعی مصون می‌دارد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


همایش پیشگیری از اولیه از اعتیاد با حضور دبیر شورای هماهنگی هماهنگی مبارزه با مواد استان اردبیل، امام جمعه و مسئولین منطقه با شرکت مدیران مدارس اداره آموزش و پرورش در منطقه ارشق مشگین شهر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل، در این همایش بهنام بهشتی با بیان اینکه دانش و مهارت، امروزه ما را در برابر آسیب‌های اجتماعی مصون و محفوظ نگه می‌دارد، افزود: آگاهی‌بخشی خانواده‌ها و جامعه در زمینه مخاطرات آسیب‌های اجتماعی بويژه مُعضل مواد مخدر در راستای ایجاد جامعه‌ای سالم، پویا و با نشاط امري مهم و ضروريست.


وی اظهار داشت: با توجه به تغییر الگوی مصرف مواد مخدر و به تبع آن پایین آمدن سن مصرف مواد مخدر در جامعه ما نیازمند ارتقای فعالیت‌های پیشگیرانه و مراقبتی در سطح استان بویژه در سنین دانش آموزی هستیم و نباید در این مورد غفلت یا کوتاهی کنیم.


همچنین امام جمعه بخش ارشق مشگین شهر در سخنانی به نقش آموزه‌های دینی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و با بیان جملاتی از بزرگان دینی، نقش حوزه‌های فرهنگی جامعه از جمله نهاد بزرگ آموزش و پرورش را در کاهش آسیب‌های اجتماعی مهم و حیاتی دانست.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل98.04.15

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است