Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 233 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 16900
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کشف 400 کیلوگرم مواد مخدر در کرمان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمان از کشف انواع مواد مخدر توسط ایست و بازرسی مرصاد طی سه مرحله خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، انارکی محمدی گفت: ماموران ایست و بازرسی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت ایسوزو به رانندگی فردی مشکوک و پس از بازرسی دقیق توسط یک قلاده سگ موادیاب مقدار 221.400 کیلوگرم مواد مخدر مرفین شامل 213 بسته کوچک و مقدار 177.400 کیلوگرم مواد مخدر شیشه شامل 171 بسته کوچک که به طرز ماهرانه‌ای در خودروکامیونت جاساز شده بود، کشف شد.


وی افزود: همچنین ماموران ایست و بازرسی مرصاد در سه راهی راین حین کنترل خودروهای عبوری و مسافری به یک دستگاه پراید به رانندگی شخصی معلوم که از سمت سراوان به سمت سیرجان طی طریق می‌کرد مشکوک و خودروی فوق با حفظ حقوق شهروندی به پارکینگ دلالت و در نهایت توسط یک قلاده سگ موادیاب خودرو مورد بازدید و بازرسی قرار گرفت که از 4 درب خودرو تعداد 5 بسته مواد مخدر شیشه به میزان 3 کیلوگرم و تعداد 3 بسته مواد مخدر هروئین به میزان 3 کیلوگرم کشف شد.


دبیر شورا بیان داشت: همچنین عوامل ایست و بازرسی مرصاد حین کنترل خودروهای عبوری به یکدستگاه کامیونت به رانندگی شخصی به هویت معلوم و به همراه شخص دیگری که او را همراهی می‌کرد از شهرستان جیرفت به سمت شهرستان کرمان در حرکت بودند که توسط ماموران مورد بازرسی قرار گرفت و مشخص شد در داخل باک گازوئیل که به صورت دوبل جاساز شده بود مقدار 102 کیلوگرم مواد مخدر تریاک که شامل 50 بطری بزرگ بود، کشف شد.


انارکی خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش کشفیات مواد مخدر صنعتی در سالجاری نسبت به مدت مشابه قبل این مهم نشان از دسیسه دشمنان این انقلاب در جهت ازبین بردن مردم عزیز کشورمان بخصوص نسل جوان دارد. لذا می طلبد با آگاه سازی نسل جوان از عواقب اعتیاد به  موادمخدر صنعتی از گرایش آنان حتی برای یک بار به این بلای خانمان سوز جلوگیری نمود. 


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان98.04.15

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است