Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 152 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 19994
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

استقبال از اجرایی شدن طرح‌های کارشناسی برای مبارزه با مواد مخدر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اجرایی شدن طرح‌های کارشناسی برای مبارزه با مواد مخدر گفت: باید با شروع کار کارشناسی و همکاری، طرح‌های دشمن را برای زمین گیر شدن جامعه خنثی کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در دیدار با اعضای شورا اظهار داشت: باید همانطور که دشمن طرح‌های زیادی برای توسعه مواد مخدر دارد ما هم طرح‌های قابل اجرا در مقابل آن داشته باشیم.


وی گفت: شیوع مواد مخدر از آثار فساد استعمارگرانی است که در قرن‌ها قبل تلاش کردند تا مواد مخدر را تولید و توسعه دهند.


امام جمعه بیرجند با اشاره به تلاش دشمنان برای توسعه مواد مخدر صنعتی افزود: این نوع مواد بدترین آفات برای انسان به شمار می‌رود.


وی موادمخدر را شناسنامه استعمارگرانی دانست که از دیروز تا امروز به گونه ای برای کشتن انسان‌ها، آواره کردن آن‌ها، ویران شدن شهرها و از بین رفتن زیرساخت‌ها تلاش می‌کنند.


حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه اینها تفکر لیبرال دموکراسی غربی است افزود: باید خانواده‌ها، آموزش و پرورش و همه افرادی که در سطوح مختلف مسئولیتی دارند برای مقابله با این موضوع همکاری کنند.


وی بر آگاه سازی قشر جوان و نوجوان با روش‌های مختلف تاکید کرد و گفت: خانواده‌ها در این مسیر مسئولیت مهمی دارند و باید فرزندان خود را در مقابل خطرات مواد مخدر بیدار کنند.


دبیر شورا نیز در این دیدار گفت: ۵۶ سمن استان در حوزه مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کنند.


محمد رضا حسنی مقدم اظهار داشت: ۸۶ مرکز نیز در راستای کاهش آسیب‌های اعتیاد در استان فعال است.


وی با اشاره به کشف بالغ بر ۱۱ تن انواع مواد مخدر از ابتدای امسال در استان افزود: باید مقابله بی امان همچون گذشته در برابر ورود مواد مخدر صورت گیرد.


دبیر شورا یکی از برنامه‌های پیش رو را کاهش آسیب‌های آزار دهنده عنوان کرد و افزود: مصرف مواد مخدر در استان و کشور به سمت صنعتی شدن پیش می رود که نگران کننده است.


حسنی مقدم با بیان اینکه مبارزه و مقابله با مواد مخدر در راس امور قرار دارد ابراز امیدواری کرد؛ با برنامه‌های مدون به سمت درمان و پیشگیری پیش برویم.


وی با اشاره به پنجم تیرماه روز مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد: شعار این روز سلامت همگام عدالت و عدالت همگام سلامت است که از همین روز سیاست‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر به سمت اجتماعی کردن این مبارزه پیش می‌رود.


برگزاری اولین کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در خراسان جنوبی
اولین کارگاه آموزش پیشگیری از اعتیاد ویزه مسئولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.


دبیر شورا در این کارگاه آموزشی ضمن گرامیداشت سالرو جهانی مبارزه با مواد مخدر افزود: آسیب‌های حوزه مبارزه با مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی در جامعه رسوخ پیدا کرده و دامن بسیاری از افراد را می‌گیرد، لذا با کمک روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی می‌توان ضمن آگاهی دادن به افراد در معرض خطر گام موثری را در راه مبارزه با پدیده شوم اعتیاد برداشت.


حسنی‌مقدم تصریح کرد : طبق روال هر ساله به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ( از تاریخ 31 خرداد تا 7 تیر) برنامه‌های متعددی را با همکاری دستگاه‌های عضو شورا و سازمانهای مردم نهاد  فعال در این حوزه برگزار خواهیم کرد.


 در پایان به 30 نفر از مسئولین شرکت کننده درکارگاه آموزشی گواهی حضور اعطا شد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی98.04.05

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است