Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 143 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 129
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 17584

وجود ۲۸ هزار معتاد متجاهر در استان تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران از وجود ۲۸ هزار معتاد متجاهر در استان تهران خبر داد و گفت: ۲۰ هزار نفر از این معتادان تاکنون پذیرش شدند و سهم محلات شوش و هرندی از این تعداد ۱۰ هزار نفر بوده است.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گودرزی در همایش مشارکت‌های مردمی حوزه اعتیاد به انعقاد سه تفاهم‌نامه بین دستگاه‌های مختلف برای افزایش ظرفیت و ساماندهی معتادان اشاره کرد و گفت: آغاز به کار مرکز «سروش مهر» با ظرفیت ۶۰۰ نفر، فشافویه با ظرفیت ۵۰۰۰ نفر و مرکز درمان و نگهداری معتادان «شهید زیادیان» با ظرفیت ۴۰۰ نفر از جمله دستاوردهای این تفاهمنامه‌ها بوده است.

وی با تأکید بر اینکه این اقدامات باید ادامه‌دار باشد، اظهار کرد: ۱۳ جلسه در شورای مبارزه با مواد مخدر استان تهران با حضور همه اعضا برگزار و مرکز غربال غرب و شرق تهران نیز با ظرفیت هر کدام ۳۰۰ نفر با کمک سازمان بهزیستی راه‌اندازی شده است.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تعیین تکلیف پلاک قرمزهای مراکز آسیب دیده تهران نیز تصریح کرد: ۲۸ هزار معتاد متجاهر در کل استان تهران وجود دارد که ۲۰ هزار نفر از این معتادان پذیرش شدند و سهم محلات شوش و هرندی از این تعداد ۱۰ هزار نفر بوده است.

گودرزی با اشاره به اینکه هدف اصلی ما ارتقای سلامت اجتماعی محلات است،اظهارکرد: اقدامات صورت گرفته با خواست مردم انجام شده است. ایجاد کتابخانه، مساجد و توجه به ورزش محلات از جمله این اقدامات بوده است که نشان می‌دهد باید در مورد مناطق آلوده مهندسی اجتماعی صورت بگیرد. در این میان نیز نباید نقش سازمان‌های مردم نهاد را فراموش کرد.

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است