Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 204 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 17952
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

گلزار شهدای مبارزه با مواد مخدر مازندران عطر افشانی شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


در آستانه با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران روز پنجشنبه ۲۳خردادماه با حضور در گلزار شهدای ساری، مزار شهید مبارزه با مواد مخدر استان را غبار روبی و عطرافشانی کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران؛ مراسم غبار روبی و عطر افشانی  مزار شهدای این استان  هر سال در آستانه  پنجم تیر و به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر به پاس قدردانی و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا برگزار می شود.


علی اصغر میرزایی، دبیر شورا در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر، شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافع حرم اظهار کرد: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا را بر خود فرض می دانیم زیرا این عزیزان با نثار جان خود امنیت ایران را برایمان به امانت گذاشتند و با مبارزه شجاعانه مانع ورود مواد مخدر به کشور شدند و معادلات دشمنان را برهم زدند.


وی در ادامه با اشاره به اینکه  ایران در پیشانی و خط مقدم حوزه مبارزه و مقابله با مواد مخدر قرار دارد، خاطرنشان کرد: همسایگی و همجواری ایران با بزرگترین تولید کننده ماده افیونی جهان، سبب شده همواره با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر در مرزهای مشترک مقابله کنیم که در این راه جوانان زیادی در کشور و استان مازندران به مقام رفیع شهادت نائل شدند.


دبیر شورا با بیان اینکه در جهان 170 کشور با معضل مبارزه با مواد مخدر درگیر هستند، افزود: تاکنون هیچ کشوری در حوزه مقابله و کشفیات مواد مخدر به اندازه ایران درگیر این معضل خانمانسوز نبوده است.


میرزایی در ادامه ضمن گرامیداشت مقام رفیع شهدا گفت: استان مازندران 85شهید را در راه مبارزه با مواد مخدر نظام مقدس کرده است.


وی با بیان اینکه در سند ششم توسعه موضوع آسیب های اجتماعی و به طبع آن کاهش سو مصرف مواد مخدر در اولویت قرار گرفته است، گفت: برای تحقق اهداف و چشم اندازهای این سند تشدید اقدامات حوزه مقابله و برخورد با خرده فروشان و پاکسازی نقاط آلوده نیز در اولویت کمیته مقابله قرار گرفته ‌است که در این راستا طی این سالها میزان کشفیات انواع مواد و دستگیری ها  نیز در مازندران افزایش داشته است.


میرزایی افزود: در سه ماهه سوم سال گذشته ۸۳۰ کیلوگرم انواع مخدر در این استان کشف شد که عمده ترین این کشفیات در محورهای مواصلاتی استان بوده است.


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، در خاتمه با قدردانی از اقدامات کمیته های ۵گانه این شورا در حوزه‌های مقابله و مبارزه، حقوقی، پیشگیری و فرهنگی، توسعه مشارکت ها و درمان بر لزوم اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: در تحقق اهداف و چشم اندازهای سند ششم توسعه با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی و  اعتیاد نیازمند مشارکت همه جانبه آحاد مردم هستیم تا کشوری عاری از اعتیاد داشته باشیم.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران98.03.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است