Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 279 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 4425
دیروز  ------------------دیروز ------------------18116
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 39995

کارگاه توجیهی جوادلائمه (ع) با هدف آشنایی با قوانین مبارزه با مواد مخدر برگزار شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر مازندران خبر داد: کارگاه توجیهی جوادلائمه (ع) ویژه مراجع قضایی، نیروی انتظامی و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران در سیمرغ برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران؛ علی اصغر میرزایی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی قضات و نیروی انتظامی و اعضای شورا با قوانین مبارزه با مواد مخدر به خصوص نحوه توقیف اموال قاچاقچیان اعلام کرد.


وی افزود: در این همایش دادیار دادسرای دیوانعالی کشور نیز حضور داشتند و مباحثی آموزشی و قضایی خوبی را مطرح کردند.


دبیر شورا اضافه کرد: در این همایش دکتر امی پیرامون نحوه توقیف اموال قاچاقچیان مواد مخدر مباحث خوبی را مطرح کردند که می تواند در رسیدگی به پرونده های مواد مخدر سرعت بیشتری ببخشد.


میرزایی اظهارداشت: دادیار دادسرای دیوانعالی کشور در این کارگاه بر لزوم داشتن برگه آزمایشگاه تشخیص میزان خلوص مواد مخدر در پرونده بود .


وی گفت: همچنین در این کارگاه رئیس دادگاه انقلاب مازندران نیز صحبت هایی را پیرامون وظایف ناجا و دستگاه قضایی و همکاری این دو نهاد در برخوردبا مبارزه مواد مخدر داشتند.


وی اضافه کرد: مدانلو رئیس دادگاه انقلاب مازندران خواهان همکاری و همراهی ناجا با دستگاه قضایی برای سرعت بخشیدن به رسیدگی به پرونده های مواد مخدر شد.


دبیر شورا گفت: در این نشست رئیس کمیته مقابله نیز در مورد افزایش میزان کشفیات مواد مخدر در سال گذشته صحبت هایی را ارایه کردند که براساس اعلام وی روزانه در مازندران 15 کیلوگرم مواد مخدر در سال گذشته کشف شد که حدود 50 درصد کشفیات افزایش داشت و این نشان می‌دهد که برخورد با قاچاقچیان مواد در مازندران از سوی نیروی انتظامی با شدت خوبی انجام می شود.


میزرایی خاطرنشان کرد: همچنین جانشین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان جناب حسین حسن نژاد معاون سیاسی و امنیتی استاندارمازندران از دیگر سخنرانان بودند که ضمن قدردانی از عملکرد شورای هماهنگی و دستگاههای قضایی و نیروی انتظامی در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر بر ورود دستگاههای فرهنگی و اجتماعی به این امر و تغییر نگاهها پیرامون مبارزه با مواد مخدر تاکید کردند.


وی اضافه کرد: با انتصاب معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمازندران ( حسن نژاد) و نگاه ویژه ایشان به شورای هماهنگی کارکرد این شورا را افزایش داد و این نگاه باعث شد تا در کمتر از یک ماه دو نشست با اعضاء برگزار شود.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران98.02.17

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است