Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 173 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18326
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

خرده فروشان مواد مخدر زیر ذره بین پلیس مرودشت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی فرمانده انتظامی و رییس کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرودشت از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: طرح ارتقا امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و تنگ نمودن عرصه بر خرده فروشان مواد مخدر با همکاری پلیس های تخصصی و کوپ تابعه در سطح شهرستان اجرا شد.


وی افزود: در این طرح ماموران با شناسایی منازل، پاتوق ها و محل های فعالیت خرده فروشان مواد مخدر، پس از هماهنگی با مراجع قضائی از این محل ها بازرسی و موفق به كشف یک کیلو و 223 گرم تریاک، 105گرم سوخته، 40 گرم هروئین، 47 گرم حشیش، 9 گرم شیره تریاک، 5 عدد حقه وافور و 10 دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر شدند و 25 نفر از خرده فروشان مواد مخدر را نيز دستگیر كردند.


سرهنگ زراعتیان با بيان اينكه در اين طرح ها 25 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگير شد، تصریح کرد: در اين خصوص تعداد 8 دستگاه خودرو و موتور سیکلت متعلق به خرده فروشان که به وسیله آن اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می كردند نيز توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.


اين مقام اتظامي، اطلاع رسانی به موقع و دقیق شهروندان از فعالیت های مجرمانه را به پلیس گامی مهم و موثر در برخورد با هنجارشکنان دانست و از شهروندان خواست تا در این خصوص موارد مشكوك را به مرکز فوریت های پلیسی110 گزارش كنند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.02.14

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است