Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 118 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18515
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کشف 90 کیلو تریاک در زير بار سيب زميني

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از كشف 90 كيلوگرم ترياك و توقيف يك دستگاه كاميون در شيراز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالله خسرواني با اعلام این خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در اجراي طرح مقابله با قاچاقچيان، در حين گشت زني در يكي از محله هاي شيراز به يك دستگاه كاميون حامل بار سيب زميني مظنون شدند.


وي افزود: ماموران پس از طي مسافتي تعقيب و گريز موفق شدند خودرو را توقيف و در بازرسي از آن، مقدار 90 كيلوگرم ترياك را كه به طرز بسيار ماهرانه‌اي در كف كاميون جاسازي شده بود، كشف کنند


اين مقام انتظامي با بيان اينكه در اين خصوص يك نفر دستگير شد، تصريح كرد: اين قاچاقچي حرفه اي تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شد.


ناكامي قاچاقچي در انتقال 95 كيلوگرم ترياك
وی همچنین از توقيف يك دستگاه پرايد و كشف 95 كيلو گرم ترياك در ورودي شيراز خبر داد و گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان در حين گشت زني در محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه پرايد مظنون شدند كه راننده به محض مشاهده ماموران متواري شد.


رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان افزود: پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، خودرو توسط ماموران متوقف و بازرسي .از آن، 95 كيلوگرم ترياك كشف و يك نفر قاچاقچي دستگير شد.


سرهنگ خسرواني با بيان اينكه متهم تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شد، تأكيد كرد: پليس استان فارس از تمام توان خود به منظور برخورد با تهيه و توزيع كنندگان مواد مخدر استفاده خواهد كرد.


وی از شهروندان درخواست كرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در اختیار پليس قرار دهند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.01.17

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است