Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 299 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18499
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

خانواده‌های شهداء برای مردم ایران، موجب عزت و افتخار هستند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس با تجلیل از مقام والای شهداء گفت: خانواده‌های شهداء برای مردم ایران، موجب عزت و افتخار هستند


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس؛ محمدرضا ابراهیمی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی در دیدار خانواده شهید محمدعلی رعیتی از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر با تأکید بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهداء افزود: خانواده‌های شهدا برای تمام مردم ایران موجب عزت و افتخار هستند و تمام کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند سربلندی و حفظ تمامیت ارضی این خاک را مدیون جانفشانی‌های شهداء می‌دانند.


وی خطاب به همسر شهید رعیتی اظهار کرد: صبر و بردباری شما و همت والایتان در تربیت صحیح فرزندان شهید ستودنی و اجرتان نزد خداوند سبحان محفوظ است.


این مقام مسئول در استان فارس تأکید کرد: مسئولان به حکم وظیفه و به منظور ارتقای روحیه خود باید همواره با خانواده های شهداء، آزادگان و ایثارگران ارتباط نزدیکی داشته باشند.


ابراهیمی افزود: این امر موجب خواهد شد تا همواره بدانیم مدیون خون و ایثارگری های چه کسانی هستیم و به همین لحاظ وظایف خود را در قبال این خاک و مردم به درستی انجام دهیم.


گفتني است، شهید محمدعلی رعیتی در شامگاه پنجم بهمن ماه سال 1381 در آخرین عملیات خود در مبارزه و درگیری مسلحانه با اشرار و قاچاقچیان و سوداگران مرگ در شهر شیراز به درجه رفیع شهادت نایل آمد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس97.11.30

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است