Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 205 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 17955
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) در شیراز برگزار می شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس از برگزاری هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) با موضوع پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی در شهر شیراز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس، محمدرضا ابراهیمی با اعلام این خبر به جزئیات این جشنواره پرداخت و گفت: شناسایی و معرفی استعدادهای ناب و خلاق دانشجویی در زمینه فیلم کوتاه، فیلم‌نامه و عکس و همچنین تقويت فضای پويا و پُرنشاط اجتماعی در بدنه دانشگاهی به عنوان یکی از عوامل بازدارنده از آسیب‌ها و انحرافات اجتماعی از اهداف راهبردی این دوره جشنواره است.


وی افزود: شناسایی، حمایت، تقدیر و پرورش استعدادهای درخشان حوزه فیلم و عکس و همچنین ایجاد فضای پُر شور و نشاط در بین دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری از مهم‌ترین اهداف این جشنواره خواهد بود.  
وی در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره در هفته اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شیراز، بیان داشت: این جشنواره با حمایت اداره کل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر و اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه شیراز ویژه دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود.


دبیر شورای هماهنگی گفت: به سبب اهمیت پرداختن به موضوع پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و سایر آسیب‌های اجتماعی با استفاده از زبان هنر، این موضوع در قالب بخش ویژه جشنواره هشتم قرار می‌گیرد.


ابراهیمی بیان داشت: آخرین مهلت ثبت آثار 4 اسفند ماه 1397 و آخرین مهلت ارسال فیلم، عکس، فیلمنامه، ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۷ است.


وی گفت: دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی http://omidfestival.ir مراجعه و یا با شماره ۰۷۱۳۶۲۶۹۳۲۱ تماس حاصل نمایند.

منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس97.11.14

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است