Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 157 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1379
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 20318

راز پولشویی قاچاقچی بزرگ مواد مخدر با هوشیاری پلیس برملا شد/۱۰۰ میلیارد ریال عواید نامشروع حاصل از مواد افیونی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از دستگیری قاچاقچی بزرگ مواد مخدر که با پولشویی قصد انتقال ۱۰۰ میلیارد ریال از عواید مواد مخدر را داشت در شهرستان بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار مجید شجاع  گفت: با دریافت گزارشی از مراجع قضائی مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان مواد مخدر که به اتهام حمل موادافیونی در زندان به سر می‌برد دارای اموال و دارایی‌های بسیاری بوده، این در حالی است که هیچ فعالیت اقتصادی انجام نداده که موضوع توسط مأموران پلیس پیگیری شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به عدم فعالیت اقتصادی قاچاقچی دستگیر شده به نظر می‌رسید این اموال از راه قاچاق مواد مخدر حاصل شده که دستورات لازم برای شناسایی این اموال به مأموران ابلاغ شد.

سردار شجاع افزود: با بهره گیری از امکانات فنی، استعلامات لازم و بررسی حساب‌های متهم و نزدیکان وی، مأموران چندین حساب از متهم با تراکنش‌های بالا شناسایی کردند که در تمامی این حساب‌ها وجوه به صورت کارت به کارت واریز و برداشت شده و در یک لحظه در چندین حساب جا به جا و منتقل شده بود.

وی افزود: مأموران با بررسی دقیق‌تر حساب ها، بررسی اسناد و مدارک و کارت‌های کشف شده از متهم در زمان دستگیری به این نتیجه رسیدند که تمامی این حساب‌ها در اختیار متهم بوده و نقل و انتقال وجوه که از عواید نامشروع حاصل از خرید و فروش مواد مخدر حاصل شده که رقم آن بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال است.

سردار شجاع تصریح کرد: در ادامه بررسی این پرونده، تعداد ۴ باب منزل مسکونی در شهرستان‌های زاهدان، زابل و مشهد به نام این قاچاقچی بزرگ مواد مخدر و همسرش کشف شد که گزارشی در خصوص اموال و دارایی‌های متهم به مراجع قضائی ارسال و این اموال با دستور مقام قضائی توقیف شد.


منبع: میزان 97.11.01

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است