Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 268 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 15403
دیروز  ------------------دیروز ------------------16062
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 63953

بررسی گزارش گروه جهادی بسیج برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در کمیسیون شوراها

امتیاز کاربران
ضعیفعالی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی گزارشی از اقدامات گروه‌های جهادی بسیج برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و بهبود شرایط حاشیه نشینان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور بیان کرد: در ابتدا جلسه امروز گزارشی از اقدامات گروه‌های جهادی بسیج برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و بهبود شرایط حاشیه نشینان با حضور جانشین فرمانده کل سازمان بسیج مستضعفین ارائه شد.

وی افزود: بر اساس گزارش جانشین فرمانده کل سازمان بسیج مساله اعتیاد به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی کشور مورد توجه بسیج قرار گرفته چرا که بیش از ۵۰ درصد زندانیان از میان افراد معتاد هستند؛ لذا بسیج اقدام به راه‌اندازی کمپ‌های الگو برای ترک اعتیاد در استان‌های کشور کرده است.
نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: همچنین ۱۱ میلیون حاشیه نشین در سطح کشور یکی دیگر از معضلات اجتماعی گریبانگیر شهرهای بزرگ است که بسیج برای رفع محرومیت و بهبود زیرساخت‌های آن نیز اقدامات خوبی انجام داده است.

وی در ادامه اطهار کرد: بحث توانمند سازی دو میلیون ۳۰۰ هزار زن سرپرست خانوار هم مورد توجه بسیج است که در ۳۱ استان کشور در حال پیگیری است و بسیج  به عنوان سازمان معین در کنار دیگر نهادها این مسائل را دنبال می کند.

سلیمی در پایان گفت: در ادامه نیز شکایت یکی از اعضای کمیسیون از موضوع بنگاه‌داری استانداری‌ها و اداره شرکت‌های اقتصادی توسط آنها با حضور نمایندگانی ازوزارت کشور مورد برسی قرار گرفت و مقرر شد کارگروهی برای پیگیری بیشتر این موضوع تشکیل شود.


منبع: ایسنا 97.10.16

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است