Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1335
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 20274

پژوهش هدفمند، گذرگاه توسعه در جامعه است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: پژوهش هدفمند، گذرگاه توسعه در جامعه است و تحقیقات، عامل مهمی در توسعه همه جانبه و پایدار در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی با بیان این مطلب اظهار داشت: تقویت فرهنگ پژوهش و نهادینه ‌شدن این مهم در سطح جامعه می‌تواند نقش مؤثری در پیشبرد اهداف داشته باشد.


وی افزود: توجه به امر پژوهش در واقع تحقق اهداف کلیدی هر سازمان است لذا می‌توان گفت پژوهش و تحقیقات، عامل مهمی در توسعه همه جانبه و پایدار در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.


دبیر شورا با تأکید بر این موضوع که پژوهش هدفمند می‌تواند گذرگاه توسعه در جامعه باشد، گفت: یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در زمینه پژوهشی، موضوع کاهش آسیب‌های اجتماعی است که باید برای رفع آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد تلاش و کمک بسیار شود.


ابراهیمی گفت: در راستای اجرای مأموریت‌های پژوهشی و به منظور تحقق اهداف و برنامه‌های ستاد مبارزه با موادمخدر، دو اولویت پژوهشی «مطالعه بر عوامل اعتیاد در زنان» و «رویکرد درمان محور یا مجازات محور نسبت به مصرف‌کنندگان معتاد به مواد مخدر با مطالعه موردی شهرها» در سال جاری تعیین و مشخص شده است که جهت تحقق آن نیازمند تعامل و همکاری با متخصصین، صاحب‌نظران و پژوهشگران فعال در حوزه‌های مرتبط هستیم.


وی در ادامه ضمن دعوت از متخصصین و پژوهشگران برای انجام طرح‌های پژوهشی افزود: علاقمندان می‌توانند پس از انتخاب عنوان پژوهشی، نسبت به تکمیل فرم پروپوزال اقدام و  آن را در قالب دو فایل WORD و PDF  به شورا ارسال كنند.


ابراهیمی گفت: پژوهشگران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 07136232115 و 07136232116 تماس بگيرند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر فارس97.10.13

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است