Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 144 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1354
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 20293

تشديد طرح ارتقا امنيت اجتماعي در شيراز

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


جانشين انتظامي شهرستان شيراز گفت: طرح ارتقا امنيت اجتماعي با محوريت مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر با كشف بيش از 10 كيلوگرم مواد مخدر و دستگيري 170 نفر معتاد و خرده فروش به مرحله اجرا درآمد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ فرشيد زينلي بيان كرد: در راستاي افزايش احساس امنيت عمومي و رفاه حال شهروندان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با محوريت مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر، با بهره گيري حداکثري از توان انتظامي و عملياتي با قدرت و جديت اجرا شد.


وي ادامه داد: در اين راستا، ماموران موفق شدند 170 نفر خرده فروش و معتاد مواد مخدر را دستگير و در بازرسي از محل پاتوق آنان، 10 كيلوگرم انواع مواد مخدر را كشف كنند.


جانشين انتظامي شهرستان شيراز تصريح كرد: در اين طرح 24 دستگاه خودرو و موتورسيكلت متعلق به مواد فروشان توقيف و روانه پاركينگ شد.


سرهنگ زينلي با بيان اينكه متهمان پس از تشكيل پرونده، براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند، تاكيد كرد: طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي و برخورد با قانون گريزان و قانون شكنان با قوت ادامه خواهد داشت و نيروي انتظامي قاطعانه با اين گونه افراد برخورد خواهد كرد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.10.12

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است