Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 206 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 14809
دیروز  ------------------دیروز ------------------21075
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کشف حدود ده کیلوگرم هروئین و شیشه در شیراز

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


رییس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از توقيف يك دستگاه پرايد و كشف 7 كيلو و 600 گرم هروئين و يك كيلو و 900 گرم شيشه در ورودي شيراز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالله خسرواني بيان داشت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند فردي قصد دارد با استفاده از یک دستگاه پراید مقاديري مواد مخدر را از استان هاي شرقي به شهر شیراز انتقال دهد.


وي ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و با انجام گشت هاي محسوس و نامحسوس، خودرو مورد نظر در ورودی شیراز مشاهده شد.


رییس پليس مبارزه با مواد مخدر استان تصريح كرد: راننده خودرو به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار كرد كه پس از طي مسافتي تعقيب و گريز در نهايت خودرو توقيف و راننده آن دستگير شد.


سرهنگ خسرواني با بيان اينكه در بازرسي از اين خودرو ميزان يك كيلو و 900 گرم شيشه و 7 كيلو و 600 گرم هروئين كشف شد، عنوان داشت: متهم تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شد.


كشف بيش از 11 كيلوگرم ترياك در داراب
همچنین سرهنگ عبدالرضا ضربت فرمانده انتظامي داراب از كشف 11 كيلو و 960 گرم ترياك در اين شهرستان خبر داد و گفت: مأموران انتظامي ايستگاه "قلاتويه" شهرستان داراب حين كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه سواري 206 مشكوك و خودرو را متوقف كردند.


وي افزود: در بازرسي دقيق از اين خودرو، 11 كيلو و 960 گرم ترياك كه به صورت ماهرانه اي در محفظه‌اي بين صندلي عقب و باك خودرو جاسازي شده بود، كشف شد.


فرمانده انتظامي داراب با اشاره به اينكه در اين خصوص يك نفر قاچاقچي دستگير و تحويل مراجع قضائي شد، تصريح كرد: برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر به صورت ويژه در دستور كار انتظامي اين شهرستان مي باشد.


كشف بيش از 6 كيلو ترياك در آباده
سرهنگ طهماسب سمائي فرمانده انتظامي آباده نیز از توقيف يك دستگاه سواري پيكان و كشف 6 كيلو و 800 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد و بيان كرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان مطلع شدند فردي قصد دارد با استفاده از یک دستگاه سواري پيكان مقاديري مواد مخدر را به شهر آباده انتقال دهد.


وي ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و با انجام گشت هاي محسوس و نامحسوس، خودرو مورد نظر در محورهاي مواصلاتي مشاهده شد.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: راننده خودرو به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار كرد كه پس از طي مسافتي تعقيب و گريز در نهايت خودرو توقيف و راننده آن دستگير شد.


سرهنگ سمائي با بيان اينكه در بازرسي از اين خودرو 6 كيلو و 800 گرم ترياك كشف شد، عنوان داشت: متهم پس از تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائي شد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.09.06

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است