Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 158 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1994
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 1994

برپایی نمایشگاه سیار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس متوسطه فارس

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی، بیش از 3 هزار بسته در نمایشگاه سیار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اعتیاد و رفتارهای پُرخطر در بین مدارس توزیع شد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس، احمدعلی قهرمانی ضمن اعلام این خبر گفت: رویکرد این نمایشگاه‌ها که تحت عنوان پیشگیری اولیه از اعتیاد و رفتارهای پُرخطر (از خودت مراقبت کن) است، در تمامی مدارس متوسطه استان برپا می‌شود كه هدف از آن، آگاهی بخشی پیشگیرانه برای دانش‌آموزان و خانواده های آنها است.


وي افزود: در این حرکت آموزشی که به منظور گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد در مدارس فارس انجام می‌شود، بازدید بیش از 300 هزار نفر از دانش‌آموزان و والدین از سراسر استان پیش بینی شده است.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خاطر نشان‌کرد: ترویج، فرهنگ‌سازی و آموزش در زمینه راه‌کارها و مهارت‌های خودمراقبتی در برابر رفتارهای پُرخطر از جمله اهداف این نمایشگاه مهم است.


قهرمانی افزود: در این نمایشگاه سیار، آسیب‌های اجتماعی به زبان تصویر و پیام‌های آموزشی آموزش داده می‌شود و دانش‌آموزان با مهارت‌های زندگی از جمله مهارت نه گفتن، اعتماد به نفس، رفتارهای پُر خطر، دوست ناباب، خطرات مصرف خودسرانه دارو، خودمراقبتی، تأثیر دوست خوب در زندگی، چگونه سالم زیستن، نشاط سالم و... آشنایی می‌شوند.


وي بيان داشت: در حاشیه این نمایشگاه نیز، مشاوران و صاحب‌نظران نشست‌های آموزشی و تکمیلی را برای شناخت بیشتر دانش‌آموزان و اولیاء با آسیب‌های اجتماعی و اقدامات پیشگیرانه در برابر این آسیب‌ها در مدارس برگزار می‌نمایند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس97.08.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است