Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 151 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3218
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 22157

كشف بيش از 45 كيلو انواع موادمخدر در مرودشت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده انتظامی و رییس کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان مرودشت از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با خرده فروشان موادمخدر طی دو هفته گذشته در این شهرستان خبر داد.  


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان استان فارس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و تنگ كردن عرصه بر خرده‌فروشان موادمخدر با همکاری پلیس‌های تخصصی و کوپ تابعه و با هماهنگی مراجع قضائی طی دو هفته گذشته در سطح شهرستان اجرا شد.


وی افزود: در این طرح مأموران با شناسایی منازل، پاتوق‌ها و محل‌های فعالیت خرده فروشان موادمخدر، پس از هماهنگی با مراجع قضائی از این محل‌ها بازرسی كردند و موفق شدند ميزان 45 كيلو و 223 گرم انواع موادمخدر را به همراه 3 دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر، 5 حقه وافور، 20عدد پایپ و 200عدد قرص را کشف و 45 نفر از خرده فروشان موادمخدر را هم دستگیر كنند.


سرهنگ زراعتیان تصریح کرد: طی این دو هفته تعداد 16 دستگاه خودرو متعلق به خرده‌فروشان که به وسیله آنها اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می‌كردند، توقیف و به پارکینگ انتقال داده ‌شد.


رییس پلیس مرودشت خاطر نشان داشت: پلیس در برخورد با هنجارشکنان از جمله خرده‌فروشان موادمخدر جدی است و یکی از اولویت‌های اصلی انتظامی مرودشت برخورد قاطع، توام و مستمر با خرده فروشان موادمخدر به ویژه پاکسازی محلات جرم‌خیز و نقاط آلوده می‌باشد.


وی اطلاع‌رسانی به موقع و دقیق شهروندان از فعالیت‌های مجرمانه را به پلیس گامی مهم و مؤثر در برخورد با هنجارشکنان دانست و از شهروندان درخواست‌كرد تا در این خصوص بیش از پیش با مرکز فوریت های پلیسی110 همکاری كنند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان استان فارس97.08.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است