Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 201 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2119
دیروز  ------------------دیروز ------------------14177
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 57476

ایران دژ مبارزه با مواد مخدر و تروریسم است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی رییس کمیته امنیت و مبارزه با ارتشاء دومای دولتی فدراسیون روسیه با بیان اینکه ایران دژ مبارزه با مواد مخدر و تروریسم است، گفت: دو کشور ایران و روسیه، زمینه‌های همکاری زیادی در خصوص آموزش و تبادل تجربیات در حوزه مبارزه با مواد مخدر خواهند داشت.


به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ واسیلی پیسکارف در دیدار با اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر که در محل این ستاد برگزار شد، گفت: قبل از سمت فعلی‌ام، سال‌ها در ارگان‌های مختلف، کار تحقیق و مطالعه درباره مسائل مربوط به فروش، تجارت و آماده‌سازی مواد مخدر انجام می‌دادم؛ لذا از این جهت، دارای نقاط مشترک فراوانی هستیم و می‌توانیم در مبارزه با چالش بزرگ مواد مخدر که به اندازه مبارزه با تروریسم و امنیت فضای سایبری اهمیت دارد، همکاری کنیم.


وی بیان داشت: ما آگاهیم که نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران چه کار بزرگ و تاثیرگذاری را در خصوص مبارزه فعالانه با مواد مخدر انجام می‌دهند، همچنین با ارقام و اعداد کشورتان در حوزه اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر آشنا هستیم و آن را فوق‌العاده و حیرت‌انگیز می‌دانیم. بنابراین دو کشور زمینه‌های همکاری زیادی را در خصوص آموزش و تبادل تجربیات در حوزه مبارزه با مواد مخدر خواهند داشت.


این مقام مسئول در روسیه اظهار داشت: در روسیه 5 میلیون نفر مواد مخدر مصرف می‌کنند و به آن وابسته هستند، ما باید تلاش خود را با یکدیگر انجام دهیم و قوانین لازم را در مبارزه با مواد مخدر یکسان‌سازی و تدوین کنیم.


پیسکارف در ادامه؛ بر دیدارها و تعاملات مقامات ایران و روسیه تاکید کرد و گفت: این امر، موجب می‌شود که بتوانیم به برنامه‌هایمان در حوزه مبارزه با مواد مخدر جامه عمل بپوشانیم، از این رو بسیار ضروری است که همکاری‌های گسترده‌ای صورت بگیرد.


وی؛ ایران را دژ مبارزه با مواد مخدر و تروریسم خواند و افزود: ایران و فدراسیون روسیه اشتراکات زیادی در زمینه‌های مبارزه با مواد مخدر و امنیت فضای سایبری دارند و می‌توانند با یکدیگر تعامل کنند.


رییس کمیته امنیت و مبارزه با ارتشاء دومای دولتی فدراسیون روسیه گفت: در دسامبر 2019 میلادی، در راستای تمهیدات بین‌المللی، کنفرانسی به نام "اعضای پارلمان علیه مواد مخدر" برگزار می‌شود که قبل از تشکیل آن، با رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران در خصوص فضای سایبری که به نوعی با تبلیغ مواد مخدر در فضای مجازی و نیز تروریسم ارتباط دارد، دیدارهایی خواهیم داشت، چرا که پول حاصل از فروش مواد مخدر، صرف گروه‌های تکفیری و تروریستی می‌شود.


پیسکارف در پایان گفت: با همکاری‌های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تلاش داریم قدم‌های مشترکی را برای مردم دو کشور برداریم تا آنان در صلح و آرامش زندگی کنند.


منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر97.08.15

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است