Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 244 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2238
دیروز  ------------------دیروز ------------------14177
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 57595

نماینده مردم ارومیه از مردم خواست مقابله با مواد مخدر را جدی بگیرند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از مردم خواست در راستای مقابله اجتماعی با مواد مخدر صنعتی و شیمیایی، وقت بیشتری برای فرزندان خود بگذارند و امور تربیتی و پرورشی را مدیریت کنند.


هادی بهادری در گفت‌وگو با روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: بنيان‌هاي خانوادگي در کشورمان قدري ضعيف شده است ، والدین در بیرون از خانه کار می‌کنند و متوجه نمی‌شوند که فرزندانشان چگونه بزرگ شده‌اند و چه نیازهای عاطفی دارند.


وی اظهار داشت: در حال حاضر کنترل چندانی بر رفتارهای تربیتی و پرورشی فرزندان در خانواده‌های ایرانی وجود ندارد و این فاجعه بزرگ بسترهای گرایش به سمت مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی را فراهم می‌کند.


بهادری به نظارت و آموزش در راستای مقابله با اعتیاد تاکید کرد و ادامه داد: از والدین می‌خواهیم که مسایل عاطفی فرزندانشان را مدیریت کنند و نهادهاي اجتماعی و فرهنگي نیز وظیفه دارند كاركردهاي مناسبي براي آموزش گروه‌هاي سني مختلف ایجاد کنند.


نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جامعه امروز به دليل ضعيف بودن بنيان‌هاي فرهنگي و خانوادگي جوانان دچار ياس و نااميدي به آينده مي‌شوند، گفت: بیکاری نیز بر این موضوع بیشتر دامن می‌زند.


بهادری اظهار داشت: نمایندگان ترویج مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی را دغدغه اي مهم می‌دانند و سعی دارند با ایجاد قوانینی جلوی زمینه‌های گرایش به این مواد را بگیرند.


وی افزود: با توجه به اینکه بيكاري از مهمترین عوامل گرایش به سمت مصرف مواد مخدر است، اشتغال روستایی با تخصیص بودجه یک و نیم میلیارد دلاری در حال اجرا است .


بهادری با اشاره به اینکه رویکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر در تحقق رویکرد اجتماعی شدن مقابله با اعتیاد قابل تقدیر است، تصریح کرد: باید تمامی نهاد و سازمان‌ها، ستاد را در این زمینه یاری کنند و مجلس شورای اسلامی نیز آمادگی همکاری در این زمینه را دارد.


نماینده مردم ارومیه در مجلس خاطرنشان کرد: همه باید در حفظ نسل امروز و آینده کشور در برابر جنگ نرم مواد مخدر صنعتی و شیمیایی احساس مسوولیت کنیم و برنامه‌ای راهبردی در راستای کنترل و پیشگیری از این جنگ نهادینه شود.


منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر97.08.13

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است