Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 134 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1441
دیروز  ------------------دیروز ------------------14611
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 89244

امنیت و اقتدار ايران مدیون تلاش‌ شبانه‌روزی نیروی انتظامی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


معاون اداري، مالي و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر، هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت و از كاركنان مامور نيروي انتظامي در دبيرخانه ستاد با اهداي لوح تقدير كرد.


به گزارش روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر، سيد نجيب حسيني در جلسه‌اي كه به منظور تقدير از زحمات كاركنان مامور نيروي انتظامي در دبيرخانه ستاد برگزار شد، گفت: ما شما را جزو بدنه دبيرخانه ستاد مي‌دانيم و اين جلسه فرصتي شد تا از زحمات شما دوستان مامور نيروي انتظامي به عنوان افرادي شاخص در دبيرخانه ستاد، تشكر كنيم.


وی در ادامه؛ حسن برخورد، حسن خلق و راهنمايي با صبر و حوصله را از مهمترین موضوعات زندگی فردی، خانوادگي و اجتماعی خواند و گفت: حسن برخورد با ارباب رجوع باعث مي‌شود كه مراجعه كننده حتي اگر كارش در ارگان و نهادي هم انجام نشود، اما برخورد خوب متصدي در خاطرش بماند و با رضایتمندی خارج شود.


معاون دبيركل ستاد بر نقش مهم نيروي انتظامي در برقراري امنيت تاكيد كرد و گفت: توانایی‌ و آمادگی‌ نیروی انتظامی در پيشبرد امنيت ستودني است، نبود امنیت، موجب مي‌شود كه فعالیت‌های فردي و اجتماعي اشخاص مختل شود. به طور مثال اگر امروز فرزندان دانشجوي ما به راحتي به دانشگاه مي‌روند به دليل امنيت است، كافي است بدانيم امنيت در جامعه نيست، بی‌شک رفت و آمد فرزندانمان دچار مشكل مي‌شود.


حسینی همچنين با اشاره به حديثي از امام صادق (ع) گفت: ايشان فرموده‌اند كه زندگی گوارا دارای پنج عنصر سلامتی، امنیت، وسعت روزی، همدم سازگار و آسایش است و امنيت را در جايگاه دوم این زندگي گوارا قرار داده‌اند كه نشان از اهميت اين عامل كليدي در جامعه دارد.


وی ادامه داد: یکی از مسائلي كه در جامعه با آن مواجه هستيم، وجود عناصر هنجارشکن و مخل به امنیت و آسایش اجتماع است، بسیاري از این افراد برای منافع شخص خود سعی در تخریب و ضایع کردن حقوق دیگران دارند و با روح و روان مردم بازي مي‌كنند، از این رو وجود نیروی بازدارنده و مقتدر یکی از ضروریات جامعه است و این وظیفه سنگین بر عهده نیروی انتظامی نهاده شده است، با وجود این نهاد مقتدر، هنجارشکنان مانع و سد محکمی را در برابر خود می بینند که ديگر نمي‌توانند به اهداف خود دست يابند.


این مقام مسئول در ستاد با بيان اينكه امنیت و اقتدار جامعه امروز مدیون زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی زحمتکش انتظامی است، گفت: نیروی انتظامی قاطعانه با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند، مثل برخورد با عاملان حادثه تروريستي اهواز و حمله انتحاری در مسجد امیر المومنین (ع) زاهدان در شام غریبان شهادت حضرت فاطمه زهرا (س). لذا آرامش كنوني جمهوري اسلامي ايران نسبت به كشورهاي كه امنيت‌شان تحت شعاع قرار گرفته است، مديون جان‌نثاري و تلاش‌هاي نيروي انتظامي، مرزباني و... است كه با هنجارشكنان با قاطعيت برخورد مي‌كنند.


وي در پایان یادآور شد: از جمله نکات مثبت نيروي انتظامي نیز، عدم ورود به مباحث و جريانات سياسي است و اين امر به افزایش اقتدار و قدرت نيروي انتظامي و آرامش و امنيت جامعه کمک کرده است.


در پايان جلسه از زحمات كاركنان مامور نيروي انتظامي در دبيرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اهداي لوحي تقدير شد.

 


منبع: روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر97.07.16

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است