Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 129 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3626
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کشف 23 کیلوگرم تریاک در فسا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرمانده انتظامی و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فسا از کشف 23 کیلو و 300 گرم تریاک و دستگیری دو نفر متهم در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ فرج رستمی گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی کسب خبر مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر توسط اشخاصی به هویت معلوم، رسیدگی به موضوع در دستور کار افسران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.


وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و فنی، متهمین شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه مخفیگاه و خودرو آنان مورد بازرسی قرار گرفت و مقدار 23کیلو و300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که ماهرانه در صندوق عقب خودرو پژو 405 جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.


فرمانده انتظامی فسا ادامه داد: در این راستا دو نفر متهم دستگیر و خودرو پژو حامل مواد و دو دستگاه سواری پراید و پژو که در امر توزیع مواد مخدر مورد استفاده قرار می‌گرفت نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.


سرهنگ رستمی با بیان اینکه متهمین با پرونده متشکله روانه دادسرا شدند، از همکاری شهروندان تقدیر و از آنان درخواست کرد هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 گزارش كنند.


توقيف پژو پارس با 18 كيلوگرم ترياك در ني‌ريز
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر ني‌ريز از كشف 18كيلو و 800گرم ترياك و دستگيري يك سوداگر مرگ در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ سيدخالد يوسفي بيان كرد: ماموران انتظامي ايست و بازرسي قطرويه شهرستان ني‌ريز حين نظارت و كنترل خودروها در محورهاي مواصلاتي منتهي به اصفهان به يك دستگاه پژو پارس مشكوك و دستور ايست صادر و خودرو را متوقف كردند.


وي افزود: ماموران موفق شدند با تيز هوشي و شگردهاي خاص در بازرسي از آن خودرو، 18 كيلو و 800 گرم ترياك كه به طرز ماهرانه‌اي در خودرو جاسازي شده بود كشف كنند.


سرهنگ يوسفي با اشاره به اينكه در اين ماموريت يك سوداگر مرگ دستگير شد، خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي مبارزه با سوداگران مرگ را در اولويت كاري خود قرار داده و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس،97.07.14

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است