Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 179 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5536
دیروز  ------------------دیروز ------------------19235
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 85185

كشف 3 تُن و 971 كيلو مواد مخدر در داراب

امتیاز کاربران
ضعیفعالی فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب از كشف 3 تُن و 971 كيلوگرم انواع مواد مخدر در 6 ماه اول سال‌جاري خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالرضا ضربت گفت: مأموران انتظامي شهرستان داراب جهت تأمين امنيت پايدار در سطح جامعه اقدام به اجراي قاطع طرح‌هاي مختلف انتظامي طي 6 ماهه اول سال‌جاري كردند.


وي ادامه داد: در اين مدت 3 تُن و 971 كيلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان كشف و 169 نفر معتاد، 104 نفر قاچاقچي و 163 نفر خرده فروش مواد مخدر شناسايي و دستگير شده‌اند.


سرهنگ ضربت تأكيد كرد: نيروي انتظامي در راستاي تأمين نظم و امنيت شهرستان تمام امكانات خود را بكار گرفته و عرصه را براي برهم زنندگان امنيت و آسايش جامعه تنگ كرده است.

افزایش 308 درصدی کشفیات مواد مخدر در مرودشت
فرمانده انتظامی و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر مرودشت گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس اين شهرستان، کشفیات مواد مخدر در 6 ماهه اول سال‌جاری به میزان 308 در صد افزایش یافته است.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان در تشریح جزئیات این خبر، بيان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس‌های تخصصی و کلانتري و پاسگاه‌هاي تابعه موفق شدند بیش از 96 کیلوگرم انواع مواد مخدر را از ابتدای سال‌جاری تاکنون کشف كنند.


وی افزود: در این بازه زمانی تریاک 83 کیلو و 846 گرم، هروئین یک کیلو و 582 گرم، حشیش یک کیلو و 752 گرم و سایر مواد مخدر 9 کیلو و 398 گرم کشف شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 308 درصد افزایش را نشان می‌دهد.


سرهنگ زراعتیان خاطر نشان كرد: اجرای طرح‌های مختلف ارتقاء امنیت اجتماعی در محلات به ویژه نقاط آلوده و جرم خیز، هدفمند کردن واحدهای گشت، اشراف اطلاعاتی و مراقبت‌های شبانه‌روزی ماموران و همراهی و مشارکت مردم با پلیس از جمله مولفه‌هایی است که در افزایش 308 درصدی کشفیات مواد مخدر نقش به سزایی داشته است.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: برخورد پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ جدی، توام و با اقتدار کامل است و نيروي انتظامی شهرستان اجازه عرضه اندام به قاچاقچیان مواد مخدر را هرگز نخواهد داد و براي افزایش آسایش و آرامش شهروندان و احساس امنیت در سطح شهرستان با تمام توان، سعی و تلاش خواهد كرد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.07.11

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است