Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2202
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2202

کشف بیش از 49 کیلو تریاک در داراب

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


جانشین فرمانده انتظامی شهرستان داراب از کشف 49 كيلو و 520 گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ یحیی انصاری در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار و اطلاعات به دست آمده مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از استان هرمزگان به شهرستان داراب با یک دستگاه خودروی وانت پیکان را دارند، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.  


مامورین این پلیس ضمن هماهنگی قضایی به محور مذکور عزیمت، خودرو مشاهده بلافاصله متوقف راننده آن را به هویت معلوم اهل و ساکن روستای مرز دستگیر و در بازرسی ازخودرو مقدار 520 /49 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط گردید.  


جانشین فرمانده انتظامی شهرستان همچنین خاطر نشان کرد: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشف مواد مخدر از فردی روحانی با لباس روحانیت در شهرستان داراب صحت ندارد.


قاچاقچي ترياك در داراب زمين گير شد
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر داراب از توقيف يك دستگاه پيكان و كشف 98 كيلو و 600 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالرضا ضربت بيان كرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب در اجراي طرح مقابله با ورود مواد مخدر و كنترل خودرهاي عبوري، به يك دستگاه پيكان مظنون و آن را متوقف كردند.


وي افزود: در بازرسي از اين خودرو، ميزان 98 كيلو و 600گرم ترياك كه به صورت بسيار ماهرانه اي در خودرو جاسازي شده بود كشف شد.


سرهنگ ضربت با اشاره به اينكه در اين خصوص يك نفر قاچاقچي دستگير شد، بيان كرد: متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي و از ان طريق روانه زندان شد.


اين مقام انتظامي هشدار داد: مأموران جان بر كف انتظامي داراب با همه توان خود نسبت به شناسايي و دستگيري سوداگران مرگ اقدام مي‌كنند.


رد رشوه مأموران انتظامي شهرستان شيراز
معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان گفت: مأموران انتظامي شهرستان شيراز رشوه 8 ميليون و 430 هزار ريالي متهم را رد و مراتب را صورتجلسه كردند.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ احمد رضا استوار افزود: مأموران كلانتري 31 جنت شيراز از خبري مبني بر اينكه فردي در امر خريد و فروش مواد مخدر فعاليت دارد، مطلع شدند.


وي ادامه داد: مأموران ضمن هماهنگي با مقام قضائي، محل فعاليت اين فرد را در يكي از محله‌هاي شيراز شناسايي و به محل مورد نظر اعزام شدند.


معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان فارس گفت: متهم طي يك عمليات غافلگيرانه توسط مأموران انتظامي دستگير و در بازرسي از مخفيگاه وي 13 گرم ترياك كشف شد.


سرهنگ استوار افزود: متهم جهت رهايي از چنگال قانون مبلغ 8 ميليون و 430 هزار ريال وجه نقد را به عنوان رشوه به مأموران پيشنهاد داد كه مأموران صحيح العمل ضمن رد آن، مراتب را صورتجلسه كردند.


وي ضمن تقدير و تشكر از اين اقدام خداپسندانه مأموران انتظامي، گفت: متهم به همراه تشكيل پرونده، جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شد.

كشف بيش از 27 كيلو ترياك از يك منزل در كازرون
فرمانده انتظامي كازرون از كشف 27 كيلو و 700گرم ترياك از يك منزل در يكي از محله‌هاي اين شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ محمد عبادي نژاد گفت: مأموران انتظامي شهرستان كازرون طرح مبارزه با عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر را در دستور كار خود قرار دادند.


وي ادامه داد: در اين راستا مأموران موفق شدند منزلي واقع در يكي از محله هاي شهرستان را شناسايي و طي هماهنگي با مقام قضائي به محل مذكور اعزام شوند.


اين مقام انتظامي با بيان اينكه در بازرسي از اين منزل ميزان 27 كيلو و 700گرم ترياك كشف شد، تصريح كرد: در اين خصوص يك نفر متهم دستگير و تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شد.


سرهنگ عبادي نژاد خاطر نشان كرد: امروز ديگر هيچ نقطه و مكاني براي سوداگران مرگ امن نبوده و پليس با جديت و برخورد قاطع به دنبال شناسايي و انهدام باندهاي قاچاق مواد مخدر است.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.07.05

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است