Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 177 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18316
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

استفاده از مشارکت مردمی و سازمان‌های مردم نهاد برای پیشگیری از اعتیاد ضروری است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: اثربخشی در حوزه پیشگیری از اعتياد نیازمند همسویی همه بخش‌ها است و باید گفتمان موثر با بیشترین کارآیی در برنامه‌ها لحاظ شود.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهيمي با بيان اين مطلب در جمع مديران و رؤساي دستگاه‌هاي عضو كميته توسعه مشاركت‌هاي مردمي سازمان‌هاي مردم نهاد شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان كه در محل استانداری برگزار شد، اظهار داشت: ظرفيت‌سازي و استفاده از مشاركت همه‌ جانبه فعالان اجتماعي در حوزه مبارزه با مواد مخدر امري ضروري است كه نياز به همراهي همه اقشار جامعه دارد.


وي افزود: نقش مشارکت مردمي در پیشگیری از مصرف مواد مخدر بسيار موثر است و چنانچه سازمان مردم‌ نهادي بتواند زمينه توانمندي و پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي را فراهم آورد كار بزرگي انجام داده است.


دبير شورا با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد برای پیشگیری از آسيب‌هاي اجتماعي بويژه اعتياد گفت: اثربخشی در حوزه پیشگیری از اعتياد نیازمند همسویی همه بخش‌ها است و باید گفتمان موثر با بیشترین کارآیی در برنامه‌ها لحاظ شود.


ابراهيمي ادامه داد: سازمان‌های مردم نهاد به واسطه ارتباط بی واسطه با مردم نقش بسیار مهمی در امر مبارزه با اعتیاد مواد مخدر را ایفا می‌کنند.


وي در پايان سخنان خود اظهار داشت: مشارکت آحاد مردم در امر مقابله و مبارزه با مواد مخدر از طریق سازمان‌های غیر دولتی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و نقش بارز سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مردمی در گفتمان‌سازي اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر و پيشگيري و درمان اعتياد موثر خواهد بود.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.07.02

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است