Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 306 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 19536
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کشف یک تُن و 200 کیلو تریاک درخرم‌بید

امتیاز کاربران
ضعیفعالی با همکاری مأموران انتظامی استان فارس و یزد، یک تُن و 200 کیلو تریاک طی یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی در شهرستان خرم‌بید کشف شد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، فرمانده انتظامی استان فارس اظهار کرد: در پی اعلام مأموران انتظامی استان یزد مبنی بر تحت تعقیب بودن یک دستگاه خودرو وانت تویوتا حامل مواد مخدر و ورود این خودرو به حوزه استحفاظی شهرستان خرم‌بید استان فارس، موضوع شناسایی و توقیف این خودرو به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان خرم‌بید قرار گرفت.


سردار احمدعلی گودرزی ادامه داد: با انجام کارهای اطلاعاتی، پلیسی و همچنین اجرای طرح مهار توسط سه اکیپ از مأموران انتظامی شهرستان خرم بید، در نهایت خودرو مورد نظر در نزدیکی بخش  قادر آباد این شهرستان مورد شناسایی قرار گرفت.


وی افزود: راننده خودرو مورد نظر بدون توجه به دستور ایست مأموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، در نهایت خودرو وانت تویوتا توسط مأموران متوقف شد.


فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از این خودرو یک تُن و 200 کیلوگرم تریاک کشف و در این خصوص 2  قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.


سردار گودرزی تصریح کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ همواره یکی از اولویت‌های اصلی این فرماندهی محسوب شده و مأموران جان بر کف انتظامی استان ضمن به کارگیری همه توان خود با اینگونه موارد برخورد می‌کنند.


كشف 49 كيلو ترياك در داراب
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با موادمخدر داراب از توقيف يك دستگاه خودرو وانت و كشف 49 كيلو و 520 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد.  


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالرضا ضربت بيان كرد: مأموران انتظامي شهرستان داراب مطلع شدند فردي قصد دارد با استفاده از یک دستگاه خودرو وانت مقاديري مواد مخدر را انتقال دهد.


وي ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفته و با انجام گشت‌هاي محسوس و نامحسوس، خودرو مورد نظر در يكي از محورهاي مواصلاتي شناسايي و توقيف شد.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: در بازرسي از اين خودرو 49 كيلو و 520 گرم ترياك كشف و يك متهم دستگير شد، خاطر نشان كرد: شهروندان مي‌توانند اخبار و اطلاعات خود پيرامون فعاليت افراد قاچاقچي را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.06.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است