Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 157 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1409
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 1409

كشف 19 كيلوگرم ترياك در ني‌ريز

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر ني‌ريز از توقيف يك دستگاه پرايد و كشف 19 كيلو و 700 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ سيد خالد يوسفي بيان كرد: مأموران انتظامي ايست و بازرسي قطرويه شهرستان ني‌ريز مطلع شدند فردي قصد دارد با استفاده از یک دستگاه پراید مقاديري مواد مخدر را به شیراز انتقال دهد.


وي ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفته و با انجام گشت هاي محسوس و نامحسوس، خودرو مورد نظر را شناسايي كردند.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: راننده خودرو به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار كرد كه پس از طي مسافتي تعقيب و گريز در نهايت خودرو توقيف و راننده و سرنشين آن دستگير شد.


سرهنگ يوسفي با اشاره به اينكه در بازرسي از اين خودرو 19 كيلو و 700 گرم ترياك كشف شد، خاطر نشان كرد: شهروندان مي‌توانند اخبار و اطلاعات خود پيرامون فعاليت افراد قاچاقچي را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.


كشف 2 كيلو مرفين و 19 كيلو ترياك در داراب
جانشين انتظامي داراب از کشف 2 كيلو و 200 گرم مرفين و 19 كيلو و 920 گرم ترياك از دو دستگاه موتورسيكلت در اين شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ يحيي انصاري گفت: در راستاي تشديد اقدامات انتظامي و برخورد جدي با قاچاقچيان مواد مخدر و در پي اخبار به دست آمده مبني برحمل مواد مخدر توسط راكبان دو دستگاه موتورسيكلت در سطح شهر داراب، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.


وي ادامه داد: ماموران این پلیس ضمن هماهنگی قضائی هر دو موتورسيكلت را در سطح شهر شناسايي و توقيف كردند.


جانشين انتظامي شهرستان داراب افزود: در بازرسي از اين دو دستگاه موتورسيكلت، 2 كيلو و 200 گرم مرفين و 19 كيلو و 920 گرم ترياك كشف و در اين خصوص دو نفر متهم دستگير شدند.


سرهنگ انصاري گفت: مبارزه جدي با قاچاقچيان مواد مخدر به صورت ويژه در دستور كار اين فرماندهي قرار دارد و شهروندان مي‌توانند اخبار و اطلاعات خود پيرامون اين موضوع را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.


بیش از نه کیلو مواد مخدر در فسا کشف شد
فرمانده انتظامی و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فسا از کشف 9 کیلوگرم تریاک و 430 گرم هروئین در بازرسی از مخفیگاه توزیع کنندگان مواد مخدر در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ فرج رستمی در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با شناسایی عاملین توزیع مواد مخدر و اخذ دستور قضایی، طی دو عملیات جداگانه مخفیگاه آنان را مورد بازرسی قرار دادند.


وی ادامه داد: در بازرسی از پاتوق متهمان، مقدار 430 گرم هروئین ویک دستگاه ترازوی توزین کشف و یک نفر متهم در این رابطه دستگیر شد.


فرمانده انتظامی فسا به کشف 9 کیلوگرم تریاک حین انتقال از منزل متهم به داخل خودرو وانت نيسان اشاره کرد و افزود: در این رابطه 3 متهم دستگیر و خودرو که در امر توزیع مواد مخدر از آن استفاده می‌کردند، نیز توقیف شد.


سرهنگ رستمی گفت: خودرو توقیفی روانه پارکینگ و متهمان دستگیر شده با پرونده متشکله به دادسرا تحویل داده شدند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.06.25

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است