Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 295 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18669
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 18669

افزایش 378 درصدی کشفیات مواد مخدر در مرودشت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرمانده انتظامی و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر مرودشت از افزایش 378 درصدی کشفیات مواد مخدر طی 5 ماهه سال‌جاري در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده‌های کارکنان که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، افزود: در 5 ماهه سال‌جاري، دستگیری سارقان با 42 درصد و کشف سرقت‌ها نیز 35درصد افزایش را نشان می‌دهد.


وی با اشاره به اينكه در 5 ماهه نخست سال‌جاری کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل، 378 درصد رشد داشته است، افزود: کالای قاچاق نيز  با 15 درصد رشد همراه بوده است.


سرهنگ زراعتیان خاطر نشان ساخت: دستیابی به این آمار و کشفیات جز با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان و همیاری و همکاری صبورانه خانواده های آنان بدست نیامده است که از تك تك اعضای خانواده کارکنان به دلیل این همراهی و شکیبایی تقدیر و تشکر می‌كنم.


رييس پلیس شهرستان مرودشت تصريح كرد: با توجه به سختی کار انتظامی و مشغله کاری کارکنان، خانواده ها سعی كنند در خانواده محیطی توام با آرامش برای آنان فراهم آورند تا بتوانند با خیالی آسوده و فراغ کامل به انجام ماموریت های پیش رو بپردازند.


اين مقام انتظامي همچنین به کارکنان توصیه كرد: سختی و مشغله کار شما نباید باعث شود تا از خانواده و فرزندان غافل شوید به همین دلیل هر چند حضورتان در کنار خانواده اندک هم باشد سعی کنید این حضور مثمرثمر و موثر باشد.


سرهنگ زراعتيان در پایان سخنان خود بار دیگر از همراهی و صبر و شکیبایی خانواده های کارکنان تقدیر و تشکر كرد و در نصیحت به فرزندان این گونه بيان كرد: فرزندان عزیز قدر پدرانتان را بدانید و به وجود آنها به عنوان مجاهد فی سبیل الله افتخار کنید و برای جبران زحمات و تلاش‌های آنها پر تلاش درس بخوانید؛ چرا که نتیجه و افتخار هر پدر و مادر آینده درخشان فرزندان است.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.06.18

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است