Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 150 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 124
دیروز  ------------------دیروز ------------------18623
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 124

ناكامي قاچاقچيان در انتقال 206 كيلوگرم حشيش

امتیاز کاربران
ضعیفعالی فرمانده انتظامی و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس از توقيف يك دستگاه كاميون و کشف 206 کیلوگرم حشيش و دستگيري 2 قاچاقچی در شهرستان ني‌ريز خبر داد.  


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سردار احمدعلي گودرزي در تشريح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه شبانه‌روزی با باندهای بزرگ مواد مخدر و در پي اطلاع رسیده مبني بر اينكه قاچاقچيان قصد انتقال يك محموله مواد مخدر از سيرجان به ني‌ريز را دارند كه موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.


وی تصریح کرد: ماموران پس از رصد اطلاعاتي در محور مواصلاتي یک دستگاه خودرو كاميون حامل مواد مخدر را شناسايي و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز در يك عمليات ضربتي آن را متوقف كردند.


سردار گودرزي تصريح كرد: ماموران در بازرسي از خودرو، ميزان 206 كيلوگرم حشيش كشف و در همين راستا 2 قاچاقچي دستگير کردند و تحويل مراجع قضائي دادند.


فرمانده انتظامي استان با بیان اینکه شناسايي و دستگيري قاچاقچيان باندهاي بزرگ مواد مخدر در دستور كار پليس فارس قرار دارد، خاطر نشان کرد: پليس با تمام توان مسير را براي سوداگران مرگ ناامن مي‌كند.


سمند حامل ترياك به مقصد نرسيد
همچنین فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر ني‌ريز از دستگيري يك قاچاقچي و كشف 38 كيلوگرم ترياك در آن شهرستان خبر داد و بيان كرد: ماموران انتظامي ايست و بازرسي شهيد جنتي‌فر شهرستان ني‌ريز در اجراي طرح مقابله با ورود مواد مخدر و كنترل خودرهاي عبوري در محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه سمند مظنون و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز آن را متوقف كردند.


وي افزود: در بازرسي از اين خودرو، مقدار 38 كيلوگرم ترياك كه به طرز ماهرانه اي در مخزن سي ان جي جاسازي شده بود كشف و يك نفر در اين خصوص دستگير شد.


سرهنگ يوسفي از شهروندان درخواست كرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در اختیار پليس قرار دهند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.06.14

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است