Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 174 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 20550
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

بسيجي‌وار بايد به نبرد با آسيب‌هاي اجتماعي بويژه پديده شوم مواد مخدر رفت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: تفكر بسيج راهگشاست، پايه تفكر بسيج، اعتقادات ناب ديني و تاسي به اين تفكر است كه مي‌تواند باعث پيشبرد اهداف عالي سازماني بويژه در امر مبارزه با مواد مخدر شود.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهيمي در آيين افتتاح پايگاه مقاومت بسيج شهداي مبارزه با مواد مخدر بيان داشت: تفكر بسيجي عامل بازدارنده در برابر آسيب‌هاي اجتماعي بويژه معضل مواد مخدر است.


وي افزود: ايجاد مودت و دوستي نشات گرفته از روحيه بسيجي در بين همكاران باعث پيشبرد اهداف عالي سازماني بويژه در امر مبارزه با مواد مخدر خواهد بود.


دبير شورا اظهار داشت: همكاران بسيجي با داشتن روحيه با نشاط، برنامه محور و پيرو راستين مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مي‌توانند در سازمان به عنوان همراه و ياري كننده مدير و در جامعه به عنوان نيروي مؤثر ايفاي نقش کنند.


ابراهيمي گفت: بسيج گوياي يكرنگي و همدلي است و در هر عرصه‌ي وارد شده پيروز ميدان بوده است و همين امر باعث جلوگيري از آسيب‌هاي اجتماعي در تمامي ابعاد مي‌شود.


وي به آسيب‌هاي اجتماعي اشاره نمود و بيان داشت: متاسفانه گسترش روز به روز تكنولوژي بويژه در فضاي مجازي آسيب‌هاي از جمله طلاق، ترويج رفتارهاي غيراخلاقي، مصرف مواد مخدر، كمرنگ شدن ارزش‌ها، كاهش ارتباط بين والدين و فرزندان و... را به همراه دارد كه در اين مقطع مي‌بايست همكاران بسيجي با هوشياري و داريت لازم همچون سدي در برابر اين معضلات ايستادگي كنند.


دبير شورا گفت: قطعاٌ با ترويج فرهنگ صحيح و مبتني بر اصول علمي مي‌توان آسيب‌هاي اجتماعي را كاهش و نوجوان و جوانان را از غرق شدن در معضلات اجتماعي نجات داد.


ابراهيمي بيان داشت: براي مبارزه با معضلات اجتماعي بويژه مبارزه با معضل مواد مخدر بايد به دهه‌ي 60  بازگرديم كه تفكر بسيجي حاكم بود كه ما توانستيم جنگ تحميلي را مديريت كنيم چون از هواهاي نفساني فاصله گرفته بودند و هدف پيروزي در جنگ بود.


وي افزود: بايد با سلاح ايمان و نگاه اعتقادي و بسيجي‌وار به نبرد با آسيب‌هاي اجتماعي بويژه پديده شوم مواد مخدر رفت.


دبير شورا گفت: با ايجاد پايگاه مقاومت بسيج شاهد مودت، برادري و دوستي بيش از پيش در بين همكاران شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان هستيم كه اميدواريم اين روند باعث پيشرفت در كليه‌ي امور شود.


ابراهيمي اظهار داشت: اگر بخواهیم در تمامي امور بويژه حوزه ماموريت كاريمان يعني مبارزه با مواد مخدر به نتیجه مطلوب دست يابيم، باید نگاه ما اعتقادی و بسیجی باشد.  


وي در پايان گفت: مجموعه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس با داشتن نيروهاي بسيجي، مؤمن و متعهد همواره در تمامي عرصه‌ها بويژه كاهش آسيب‌هاي اجتماعي و مبارزه همه جانبه با مواد مخدر آمادگي خود را اعلام مي‌دارد.


در ادامه اين جلسه پاسدار جعفري فرمانده حوزه مقاومت بسيج كاركنان ادارت كل استان فارس ضمن قدرداني از دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان بيان داشت: همواره كاركنان و كارمندان ادارات نقش تاثير گذاري در ارايه خدمات به آحاد جامعه دارند كه با حفظ و گسترش روحيه‌ي بسيجي اين اقدامات دو چندان خواهد شد.


وي به آسيب‌هاي اجتماعي به ويژه معضل مواد مخدر اشاره نمود و افزود: مي‌بايست با آگاهي رساني و بصيرت دادن به آحاد مردم از طريق برگزاري كلاس‌هاي آموزشي، توزيع بروشورهاي مرتبط، لوح‌هاي فشرده و فضاي مجازي در جهت مبارزه همه جانبه با آسيب‌هاي اجتماعي گام برداشت.


فرمانده حوزه مقاومت بسيج ادارات كل استان فارس در ادامه سخنان خود بيان داشت: با داشتن نگاه اعتقادي و بسيجي در كاركنان ادارت مي‌توانيم در جهت گسترش فرهنگ پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي بخصوص پديده شوم مواد مخدر اقدامات مؤثري را انجام دهيم.    


در پايان اين جلسه سرگرد پاسدار علي‌پور رييس بسيج كاركنان ادارت كل استان فارس ضمن تبريك به مناسبت ايام دهه‌ي ولايت و امامت و همچنين هفته دولت بيان داشت: تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یقیناٌ از برکات و الطاف خداوند باری تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد و اینکه در یک کشور، مردم با همه وجود با بهترین و مومن‌ترین عناصر خود از یک نظام، بدون هیچ چشم داشتی و با همه توان دفاع کنند فقط مخصوص انقلاب اسلامی ایران است.


وي افزود: فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت، فرهنگ غیرت، فرهنگ استقلال و آزادگی است و بسیاری از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون این تفکر و بینش فکر است.


سرگرد پاسدار علي‌پور گفت: در جای جای این سرزمین اسلامی، انسان‌های مؤمن و دلسوزی مزین به کسوت بسیجی در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب اسلامی در میدان، هستند که با ایمانی سرشار و روحیه انقلابی، همواره در جهت اعتلای ایران اسلامی کوشا و الگوی خدمت ایثار و مجاهدت بوده و هستند.


رييس بسيج كاركنان ادارات استان فارس بيان داشت: اقدامات شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در عرصه كاهش آسيب‌هاي اجتماعي قابل تحصين است و بايد اين رويه را همچنان با قدرت هر چه تمام‌تر ادامه داد.


وي به ضرورت آگاهي بخشي و اطلاع‌رساني در امر مبارزه با مواد مخدر تاكيد نمود و گفت: بسيج كاركنان آمادگي لازم جهت هرگونه همكاري در پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي بويژه معضل مواد مخدر را دارد.  


علي‌پور در پايان گفت: اميد است با برنامه‌ريزي مناسب بتوانيم نسبت به آموزش و آگاه‌سازي تمامي اعضاي بسيج كاركنان ادارات در جهت ترويج فرهنگ پيشگيري از اعتياد گامي مؤثر برداريم.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.06.06

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است