Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 271 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 4280
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

كشف ترياك در عمليات مشترك پليس ويژه شرق تهران و شهرستان داراب

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر داراب از كشف 68 كيلو و 310 گرم ترياك در عمليات مشترك پليس مبازره با مواد مخدر ويژه شرق تهران و آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالرضا ضربت با اعلام اين خبر بيان كرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه ای با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و تعامل بين مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب و شرق تهران، مأموران از تردد يك دستگاه وانت پيكان حامل مواد مخدر مطلع شدند.


فرمانده انتظامي شهرستان داراب افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت که پس از انجام یک سری کارهاي اطلاعاتی و پلیسی، خودرو مورد نظر در محور داراب شناسايي شد.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: پس از مسافتي تعقيب و گريز راننده با توجه به كوهستاني بودن منطقه با به جا گذاشتن خودرو متواري كه ماموران موفق شدند در بازرسي از آن، ميزان 68 كيلو و 300 گرم ترياك كشف كنند.


سرهنگ ضربت با اشاره به اينكه تلاش براي دستگيري متهم كماكان ادامه دارد، يادآور شد: نيروي انتظامي داراب با اشراف اطلاعاتي و حضور خود در تمام نقاط شهرستان، اجازه نمي‌دهد قاچاقچيان و مخلان نظم و امنيت در هيچ نقطه‌اي احساس امنيت و آرامش كنند و برخورد نيروي انتظامي و دستگاه قضائي با آنان قاطع و قانوني است.


كشف 30 كيلو ترياك در داراب
وی همچنین از توقيف يك دستگاه پرايد و كشف 30 كيلوگرم ترياك در ان شهرستان خبر داد و بيان داشت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر مطلع شدند فردي قصد دارد با استفاده از یک دستگاه پراید مقاديري مواد مخدر را به شهر داراب انتقال دهد.


ضربت ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفته و با انجام گشت‌هاي محسوس و نامحسوس، خودرو مورد نظر در محورهاي مواصلاتي مشاهده شد.


وی تصريح كرد: راننده خودرو به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار كرد كه پس از طي مسافتي تعقيب و گريز در نهايت خودرو توقيف و راننده آن دستگير شد.


اين مقام انتظامي با بيان اينكه در بازرسي از آن خودرو ميزان 30 كيلوگرم ترياك كشف و راننده نيز تحويل مراجع قضائي شد، تصريح كرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده  فروشندگان مواد مخدر و یا هرگونه فعاليت غير قانوني و مشکوک مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.06.03

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است