Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 180 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 14188
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 31643

اعتياد به مواد مخدر كانون خانواده را تهديد مي‌كند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی ريیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قيروكارزين گفت: متاسفانه امروزه آسیب‌های جدی اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد به مواد مخدر کانون خانواده را تهدید می‌نماید.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، عبداله سلیمی با بيان اين مطلب در دوره آموزشي مهارت‌هاي زندگي اظهار داشت: در وضعیت فعلی که خانواده‌ها پتانسیل‌های مناسبی جهت ایجاد مشاغل خانگی و حفظ آن دارند می‌بایست از نظر بهداشت روانی و ایمنی سطح آگاهی آنان را افزایش داد.


وي گفت: متاسفانه امروزه آسیب‌های جدی اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد به مواد مخدر کانون خانواده را تهدید می‌نماید و عامل اصلی آن نیز عدم آگاهی خانواده‌ها از اثرات سوء این آسیب‌ها می‌باشد.


سليمي افزود: با دادن آگاهی به خانواده‌ها به ویژه خانواده‌های بد سرپرست، بی‌سرپرست و زنان سرپرست خانوار می‌توان تا حدود زیادی مانع از گسترش اینگونه آسیب‌های اجتماعی گردید.


ريیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قيروكارزين از گسترش مشاغل خانگی در سطح روستاها احساس رضایت نمود و اعلام كرد: رونق مشاغل خانگی علاوه بر ایجاد اشتغال و کسب در آمد عامل مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و کاهش فقر اقتصادی در خانواده‌های کم بضاعت می‌باشد.


وی اظهار امیدواری کرد و گفت: با حمایت دولت در ارايه تسهیلات به خانواده‌های نیازمند جهت اشتغال گام موثری جهت کاهش جدی آسیب‌های اجتماعی به ویژه طلاق و سوء مصرف مواد مخدر برداشته شده است.


گفتني است دوره‌ آموزشي مهارت‌های زندگی با مشارکت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قیروکارزین جهت ارتقاء سطح آگاهی زنان سرپرست خانوار در روستای مزرعه پهن زاخرویه بخش افزر برگزار شد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.05.27

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است