Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 315 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 19731
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

كشف بيش از 60 كيلوگرم حشيش در شهرستان داراب

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر داراب از کشف 67 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالرضا ضربت از توقيف يك دستگاه سواري سمند و كشف 38 كيلو و 320 گرم حشيش در اين شهرستان خبر داد و اظهار داشت: مأموران انتظامي شهرستان داراب در حين گشت زني در محور بندرعباس-داراب، به يك دستگاه سمند مشكوك و بلافاصله موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.


وي افزود: ماموران موفق شدند با رعايت نكات ايمني خودرو را پس از مسافتي تعقيب و گريز توقيف و دو نفر سرنشين را دستگير كنند.


اين مقام انتظامي با بيان اينكه در بازرسي از اين خودرو ميزان 38 كيلو و 320 گرم حشيش كشف شد، تصريح كرد: قاچاقچيان تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند.


ضربت همچنین از كشف 29 كيلوگرم ترياك و توقيف يك دستگاه موتورسيكلت و دستگيري 2 قاچاقچي در آن شهرستان خبر داد و گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب در حين گشت‌زني در محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه موتورسيكلت كه حركات مشكوكي داشت مظنون و دستور ايست را صادر كه راكب بدون توجه به ايست پليس متواري شد.


وي ادامه داد: پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، ماموران موفق شدند موتورسيكلت را توقيف و در بازرسي از آن، 29 كيلوگرم ترياك كشف كنند.


ضربت با اشاره به اينكه هر دو نفر متهم براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند، تصريح كرد: مبارزه بي امان با سوداگران مرگ همچنان در دستور كار پليس داراب قرار دارد و به هيچ عنوان اجازه جولان به مخلان نظم و امنيت را نخواهيم داد و اقدامات آنان به هيچ وجه از چشمان تيز بين پليس دور نخواهد ماند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.05.24

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است