Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 154 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1350
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 1350

دستگيري 18 خرده فروش مواد مخدر در شهرستان فسا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه بامواد مخدر فسا از دستگيري 18 خرده فروش مواد مخدر در اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و كشف 6 کیلو و 834 گرم انواع مواد مخدر در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ فرج رستمي در تشريح اين خبر گفت: در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، ماموران انتظامي شهرستان فسا در قالب تيم‌هاي عملياتي، طرح پاکسازي مناطق آلوده و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر را در اين شهرستان اجرا کردند.


وي افزود: ماموران با هماهنگی مراجع قضائی، ضمن دستگيري 18 خرده فروش مواد مخدر در اجرای این طرح، در بازرسي از محل پاتوق آنان موفق به کشف 6 کیلو و 834 گرم انواع مواد مخدر شدند.


این مقام انتظامی خاطر نشان كرد: توقيف 84 دستگاه خودرو و 134 دستگاه موتورسيكلت متخلف نیز از دیگر نتایج اجرای اين طرح بود.


سرهنگ رستمي با اشاره به ابراز رضايت کامل عموم مردم از اجراي چنين طرح‌هايي، بر همکاري و مساعدت بيشتر شهروندان در اجراي بهتر اين گونه برنامه‌ها تاكيد و خاطر نشان کرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده پاتوق‌هاي فروشندگان مواد مخدر و یا هرگونه فعاليت غير قانوني و مشکوک مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.05.21

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است