Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 125 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3771
دیروز  ------------------دیروز ------------------14611
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 91574

لزوم حمایت از خانواده های زندانیان جرائم مواد مخدر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بر لزوم حمایت از خانواده های زندانیان جرائم مواد مخدر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارز با مواد مخدر استان اصفهان؛ سید حمیدرضا طباطبایی در جلسه کمیته توسعه مشارکتهای مردمی و سازمانهای مردم نهاد شورا؛ مطالعه آماری و جمع آوری اطلاعات لازم و تشکیل کارگروه‌های مربوطه در جهت اجرایی شدن دستورالعمل حمایت از خانواده های نیازمند، معدومین و زندانیان دارای محکومیت طولانی مدت جرائم مواد مخدر را لازم و ضروری دانست.


وی افزود: از دستگاهای مرتبط  جهت برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات بهبود یافتگان و خانواده‌های آسیب دیده از اعتیاد و طرح موضوع آموزش و توانمندسازی مربیان فرهنگسراها دعوت به همکاری و تعامل می‌شود.


طباطبایی با توجه به نقش بسزای سمن‌ها در راستای اجرایی شدن این دستورالعمل، ارزیابی و بررسی بازخورد اقدامات انجام شده را خواستار شد.


همچنین اصغر هدایت دبیر شورا در این جلسه با اشاره به جایگاه ویژه سازمانهای مردم نهاد در سال‌های اخیر بر موضوع فعالیت های ویژه آنها در زمینه پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد و توسعه کمی و کیفی سمن های حوزه کنترل و کاهش تقاضای مواد مخدر و روانگردانها را به عنوان اولویت ویژه حوزه فرهنگی و پیشگیری، لازم و ضروری دانست.


وی از برگزای کارگاه‌های آموزشی توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد در سراسر استان و اجرایی شدن دستورالعمل حمایت از خانواده های نیازمند، معدومین و زندانیان دارای محکومیت طولانی جرائم مواد مخدر، برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات بهبودیافتگان و خانواده‌های آسیب‌دیده از اعتیاد و طرح موضوع  آموزش و توانمندسازی مربیان فرهنگسراها با مشارکت شهرداری خبر داد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارز با مواد مخدر استان اصفهان97.05.15

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است