Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 119 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1965
دیروز  ------------------دیروز ------------------14611
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 89768

اشتغال ؛ عاملی مهم در پیشگیری از اعتیاد جوانان است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


 نماینده مردم ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی معتقد است: برای اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر باید سوء مدیریت در حوزه اشتغال جوانان برطرف شود.


 علی گل مرادی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: وضعیت عدم اشتغال جوانان در بعد اقتصادی قابل ارزیابی است، مشكلات در این حوزه باعث شده بسیاری از جوانان برای فرار از افسردگی و مشکلات  به مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی روی آورند.


وی ادامه داد: در حال حاضر سن اعتیاد به مصرف مواد مخدر پایین آمده و دست اندرکاران مربوطه باید بحث اشتغال جوانان را زودتر حل کنند اگر این معضل برطرف نشود باید منتظر پیامدهای آن باشیم .


عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه رویکرد نمایندگان مجلس برای حل معضل بیکاری جوانان و عدم ابتلای آن به مصرف مواد مخدر مثبت است، گفت: در برنامه ششم توسعه و بودجه 97 ، سیاست گذاری‌ها در راستای اشتغالزایی تدوین شده و باید مسوولان در بعد اجرایی رویکرد متفاوتی داشته و در جهت درستی برای رفع بیکاری و جلوگیری از روند افزایش اعتیاد حرکت کنند.


گل مرادی، اعتیاد را معضلی خانماسوز بیان کرد و افزود:اگر مشکلات جوانان در جامعه امروزی حل نشود در آینده ای نه چندان دور با جمعیتی بیمار و مبتلا به مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی مواجه خواهیم شد که توسعه کشور را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.


نماینده مردم ماهشهر و امیدیه در مجلش شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای اجرایی کردن بحث مبارزه اجتماعی با مواد مخدر باید همه خود را مسوول دانسته و دلسوزانه مشکلات جامعه را برطرف کنیم.


منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر97.05.10

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است