Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 143 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3211
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 22150

دستگیری 66 معتاد و خرده فروش مواد مخدر در پاسارگاد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر پاسارگاد از اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و دستگیری 66 نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر و كشف مقادیری مواد مخدر در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ محمد نيكبخت گفت: طرح پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و به منظور بالا بردن احساس امنيت در بین شهروندان در شهرستان پاسارگاد به مرحله اجرا در آمد.  


وي افزود: در اجرای این طرح ماموران 50 گرم هروئين، 67 سانت شيشه، 400 گرم ترياك، 50 سي سي شربت متادون و 5 عدد آلات استعمال مواد مخدر را كشف و در اين خصوص 66 نفر خرده فروش و معتاد را دستگير كردند.


سرهنگ نيكبخت با اشاره به توقیف 24 دستگاه موتورسیکلت و 33 دستگاه خودرو متخلف، خاطر نشان ساخت: در اجراي اين طرح 6 نفر سارق و 94 هزار و 600 نخ سيگار خارجي قاچاق نيز كشف شد.


این مقام انتظامی با هشدار به خانواده‌ها از شهروندان خواست تا برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخد و...، پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری کنند.

ناكامي قاچاقچي در انتقال 31 كيلوگرم ترياك در ني‌ريز
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر ني‌ريز از دستگيري يك قاچاقچي و كشف 31 كيلو و 900 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ خالد يوسفي بيان كرد: ماموران انتظامي ايستگاه بازرسي قطرويه شهرستان ني‌ريز در اجراي طرح مقابله با ورود مواد مخدر و كنترل خودروهاي عبوري در محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه پژو 206 مظنون و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز آن را متوقف كردند.


وي افزود: در بازرسي از اين خودرو ميزان 31 كيلو و 900 گرم ترياك كشف و يك نفر در اين خصوص دستگير شد.


پژو 405 حامل ترياك به مقصد نرسيد
فرمانده انتظامی نی ریز همچنین از توقيف يك دستگاه پژو 405 و كشف 15 كيلو و 500 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد و گفت: ماموران ايستگاه بازرسي قطرويه شهرستان ني‌ريز در اجراي طرح مقابله با ورود مواد مخدر و كنترل محور مواصلاتي، به يك دستگاه پژو 405 مظنون و آن را متوقف كردند.


یوسفی افزود: در بازرسي از اين خودرو مقدار 15 كيلو و 500 گرم ترياك كه به طرز ماهرانه‌اي در قسمت‌هاي مختلف خودرو جاسازي شده بود كشف كردند.


وی با بيان اينكه در اين رابطه يك قاچاقچي مواد مخدر دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شد، تاكيد كرد: اقدامات قاچاقچيان در اين شهرستان به هيچ وجه از چشمان تيز بين پليس دور نخواهد ماند.


کشف 22 كيلوگرم ترياك در ني‌ريز
یوسفی همچنین از توقيف يك دستگاه پژو پارس و كشف 22 كيلوگرم ترياك و دستگيري يك قاچاقچي در آن شهرستان خبر داد و بيان داشت: ماموران ايستگاه بازرسي قطرويه در حين كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه پژو پارس كه رفتارهاي مشكوكي داشت مظنون كه راننده خودرو به محض مشاهده ماموران متواري شد.


وي افزود: پس از طي مسافتي تعقيب و گريز خودرو توسط ماموران متوقف و در بازرسي از آن 22 كيلوگرم ترياك كه به طرز ماهرانه‌اي در باك خودرو جاسازي كرده بود كشف و يك قاچاقچي دستگير شد.


فرمانده انتظامی با اشاره به اينكه متهم پس از تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائي و از ان طريق روانه زندان شد، تأكيد كرد: پليس در راستاي برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر و مبارزه بي‌امان با اين پديده شوم از هيچ تلاش و كوششي دريغ نخواهد كرد.


سرهنگ يوسفي از شهروندان خواست که هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در اختیار پليس قرار دهند.

دستگيري 95 معتاد متجاهر در طرح ضربتي پليس شيراز
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شيراز از دستگيري 95 معتاد متجاهر در يك عمليات ضربتي در اين شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ  دلاور القاصي‌مهر با اعلام اين خبر اظهار داشت: به منظور پاكسازي نقاط آلوده به خصوص اطراف حرم مطهر شاهچراغ (ع) و سيد علاالدين حسين (ع)، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف جمع آوري معتادان متجاهر توسط ماموران انتظامي در شيراز اجرا شد.


وي با اشاره به اينكه امنيت، مطالبه به حق مردم است، تصريح كرد: در اين راستا ماموران موفق شدند 95 نفر معتاد متجاهر و كارتن خواب را جمع‌آوري كنند.


اين مقام انتظامي با اشاره به اينكه معتادان تحويل مراكز نگهداري شدند، افزود: در طول سال علي‌الخصوص ايام تابستان طرح‌هاي محتلف انتظامي به صورت روزانه در سطح شهرستان شيراز اجرا و در صورت افزايش ظرفيت پذيرش مراكز نگهداري، پليس شيراز آمادگي دارد تا تمام معتادان متجاهر را جمع‌آوري و به مراكز مذكور انتقال دهد.


دستگيري توزيع كننده مواد مخدر با 12 كيلوگرم حشيش در شيراز
فرمانده انتظامي شيراز در ادامه از دستگيري 3 توزيع كننده مواد مخدر با 12 كيلوگرم حشيش در شيراز خبر داد و بیان كرد: مأموران كلانتري 24 ابوذر شهرستان شيراز مطلع شدند سه نفر به هويت معلوم اقدام به توزيع مواد مخدر از نوع حشيش در شهر شيراز مي‌كنند.


وي ادامه داد: موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتي، موفق شدند هر 3 توزيع كننده مواد مخدر را دستگير كنند.


سرهنگ القاصي‌مهر با اشاره به اينكه در بازرسي از خودرو پرايد قاچاقچيان، 12كيلوگرم حشيش كشف شد، تصريح كرد: برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر يكي از اولويت‌هاي اصلي اين فرماندهي در سال‌جاري محسوب مي‌شود.


تقدیر معاون استاندار فارس از فرماندهی انتظامی شهرستان لارستان
معاون استاندار فارس از تلاش شبانه‌روزی فرماندهی انتظامی شهرستان لارستان در عرصه نظم و امنیت و کشف مواد مخدر و دستگیری سوداگران مرگ تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، جليل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان لارستان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با حضور سرهنگ دیندارلو وکارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر و دیگر مسئولین ادارات و دانشگاه‌ها برگزار شد، از زحمات و تلاش شبانه‌روزی فرماندهی انتظامی در عرصه نظم و امنیت و کشف مواد مخدر و دستگیری سوداگران مرگ تقدیر و تشکر کرد.


در ادامه سرهنگ حسین دیندارلو در خصوص عملکرد پلیس در حوزه کشف مواد مخدر، سرقت وکالای قاچاق سخنانی ایراد و با اشاره به برگزاری کلاس‌های آموزش همگانی آسیب‌های اجتماعی توسط معاونت اجتماعی انتظامی شهرستان، ازمردم و مسئولین  در همکاری با پلیس جهت برقراری امنیت تشکر کرد.


در پایان توسط فرماندار ویژه لارستان از سرهنگ دیندارلو فرمانده شهرستان لارستان، سرهنگ انصاری جانشین فرماندهی،  سروان خلیلی ريیس پلیس مبارزه بامواد مخدر با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.


کشف بيش از 29 كيلوگرم مواد مخدر در آباده
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر آباده از توقيف يك دستگاه كاميون و كشف 29 كيلو و 322 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ طهماسب سمائي با بيان اين خبر اظهار داشت: ماموران انتظامي شهرستان آباده در اجراي طرح مقابله با ورود مواد مخدر و كنترل خودرهاي عبوري، به يك دستگاه تريلر مظنون و آن را متوقف كردند.


وي افزود: در بازرسي از اين خودرو ميزان29 كيلو و 322 گرم ترياك كشف و يك نفر متهم در اين خصوص دستگير شد.


سرهنگ سمائي با اشاره به اينكه متهم تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شد، از شهروندان درخواست كرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در اختیار پليس قرار دهند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.05.08

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است