Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 148 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18185
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

دستگاه‌های اجرایی زمینه پیشگیری از اعتیاد را در جامعه فراهم کنند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


استاندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: توسعه فعالیت‌های ورزشی در مدارس، دانشگاه‌ها و محلات و ایجاد فضا برای یک فراغت سالم باید به عنوان یکی از مولفه‌های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گیرد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، اسماعيل تبادار در سومين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی استان باید زمینه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به خصوص اعتیاد را در جامعه فراهم کنند،گفت: آگاه‌سازی خانواده‌ها، تقویت و توسعه فعالیت‌های ورزشی در محلات و برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت از جمله زمینه‌های پیشگیری از اعتیاد است.


استاندار فارس پس از ارایه گزارش اداره کل ورزش و جوانان با موضوع برنامه‌ریزی پیشگیری اولیه از مصرف مواد مخدر با رویکرد اجتماعی افزود: نوجوانان و جوانان آیندگان کشور محسوب می‌شوند و باید با برنامه‌ریزی‌های متعدد از آنها در برابر آسیب‌های اجتماعی صیانت و حفاظت کرد.


مهندس تبادار با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی گفت: باید تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود را در اختیار سمن‌ها قرار دهیم و با حمایت از آنها در مقابله با آسیب‌ها گام برداریم.


استاندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس با بیان اینکه باید کارکرد سازمان‌های مردم نهاد را باور داشته باشیم، افزود: اگر شرایط برای فعالیت این تشکل‌ها فراهم شود، قطعا بهتر از دستگاه‌های اجرایی عمل خواهند کرد.


وی همچنین توجه و تقویت فعالیت‌های ورزشی را یکی از جنبه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی به خصوص اعتیاد دانست و تاکید کرد: توسعه فعالیت‌های ورزشی در مدارس، دانشگاه‌ها و محلات و ایجاد فضا برای یک فراغت سالم باید به عنوان یکی از مولفه‌های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گیرد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.05.06

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است