Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 194 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 14897
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 32352

دستگیری350 خرده فروش مواد مخدر در مرودشت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده انتظامی و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر مرودشت از دستگیری 350 خرده فروش مواد مخدر از ابتدای سال‌جاری تاکنون در این شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان، در حاشیه جلسه‌ی شورای تحلیل سیاسی منطقه یک به میزبانی شهرستان مرودشت، افزود: در این بازه زمانی بیش از 80 کیلو گرم مواد مخدر از خرده فروشان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 40 درصدی را نشان می‌دهد.


وی در خصوص دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر هم تصریح کرد: در این رابطه نیز با افزایش 20 درصدی دستگیر شدگان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته روبرو هستیم که با تلاش شبانه‌روزی مجموعه انتظامی، تشدید طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی در محلات آلوده و جرم خیز و هدفمند کردن واحدهای گشت این مهم محقق شده است.


این مقام انتظامی با اشاره به خشکسالی‌های پیاپی در سطح شهرستان، این پدیده را تهدیدی برای امنیت بر شمرد که مشکلات دیگری مثل مهاجرت از روستاها به شهر افزایش حاشیه نشینی، بوجودآمدن محلات ناکارآمد و کم بهره فرهنگی، بیکاری، کمبود آب شرب و رکوداقتصادی را به دنبال خواهد داشت.


اين مقام انتظامي در پايان خاطر نشان كرد: برقراری نظم و امنیت مطلوب در سطح جامعه نیازمند همکاری تمامی دستگاه‌ها، نهادها، ادارات و اقشار مختلف مردم با پلیس است و بر همکاری و همراهی تمامی شهروندان و مسئولان با پلیس تاکید كرد.


كشف بيش از يك كيلوگرم شيشه در داراب
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر داراب از توقيف يك دستگاه پژو پارس و كشف يك كيلو و 235 گرم شيشه و دستگيري 3 نفر قاچاقچي در اين شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ عبدالرضا ضربت، با اعلام اين خبر بيان داشت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان حين كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه سواري پژو پارس مشكوك و خودرو را متوقف كردند.


وي افزود: در بازرسي دقيق از اين خودرو ميزان يك كيلو و 235 گرم شيشه كشف و 3 نفر متهم نيز دستگير شدند.


سرهنگ ضربت با اشاره به اينكه قاچاقچيان براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند، تصريح كرد: اقدامات قاچاقچيان كالا در اين شهرستان به هيچ وجه از چشمان تيز بين پليس دور نخواهد ماند.


سوداگر مرگ در شهرستان مُهر ناکام ماند
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر مُهر از توقيف يكدستگاه پراید و كشف 4 كيلو 700 گرم ترياك در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ غلامرضا فرمانی، بيان كرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت عمومی شهرستان در اجراي طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده موفق به کشف و ضبط مقادیر قابل توجهی مواد مخدر گردیدند.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: ماموران موفق شدند در بازرسي از منزل و خودرو احدی از  فروشندگان مواد مخدر  ضمن دستگیری متهم مقدار 4 كيلو و هفتصد گرم ترياك كشف كنند.


سرهنگ فرمانی با اشاره به اينكه پرسنل فرماندهی انتظامی مُهر بصورت شبانه‌روزی در حال برخورد قاطع با هنجارشکنان می‌باشند، از شهروندان درخواست كرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در اختیار پليس قرار دهند.


کشف بيش از 7 كيلو مواد مخدر صنعتي در شيراز
رييس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از توقيف 5 دستگاه خودرو سواري و كشف 7 كيلو و 488گرم مواد مخدر در شيراز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ محمدجعفر تولايي، افزود: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند افرادي به هويت معلوم قصد دارند با استفاده از دو دستگاه پژو 405 مقاديري مواد مخدر را از تهران به شيراز انتقال دهند.


وي افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي هر دو دستگاه پژو را در ورودي شيراز شناسايي و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز خودروها را متوقف كردند.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: مأموران موفق شدند ضمن دستگيري هر دو راننده در بازرسي از اين خودروها ميزان 6 كيلو و 905 گرم شيشه كشف و يك دستگاه پژو پارس كه اسكورت محموله بود را توقيف كنند.


تولايي در ادامه افزود: سركرده باند به همراه دو نفر ديگر از همدستانش كه با دو دستگاه سواري زانتيا و پژو پارس با متهمان همكاري داشتند دستگير و در بازرسي از منزل سركرده باند ميزان ۲۵۵ گرم تریاک، 20 گرم هروئین، ۲۵۰ گرم حشیش، ۱۶ گرم شیره تریاک، 38 گرم ماری جوانا، یک حقه وافور، ۲ دستگاه ترازوی توزین، یک قبضه اسلحه كلت کمری به همراه تعدادي فشنگ مربوطه، یک رشته دستبند و یک دستگاه بی‌سیم دستی كشف كردند.


رييس پليس مبارزه با مواد مخدر استان اظهار كرد: مبارزه بي‌امان با مواد مخدر همانند سال‌هاي گذشته يكي از اولويت‌هاي اصلي نيروي انتظامي استان در سال‌جاري مي‌باشد.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان ممسنی
فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر ممسنی از اجراي طرح پاکسازي مناطق آلوده و دستگيري 18 خرده فروش مواد مخدر در تیر ماه در آن شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ محمد هاشم قسام، گفت: در راستاي افزايش احساس امنيت عمومي و رفاه حال شهروندان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با محوريت پاکسازي نقاط آلوده با جديت اجرا شد.


وي ادامه داد: در اين راستا ماموران ضمن دستگيري 18 خرده فروش مواد مخدر، در بازرسي از محل پاتوق آن‌ها يك هزار و 389 گرم ترياك، 12گرم شیره ، 218 گرم سوخته تریاک،10گرم هروئين و 8گرم شیشه را کشف كردند.


فرمانده انتظامي شهرستان ممسنی تصريح كرد: در اجراي اين طرح ماموران موفق شدند ضمن دستگيري 14 نفر سارق و متهم تحت تعقيب، 141 دستگاه موتورسيكلت و 110 دستگاه خودرو متخلف را توقيف و 51 ميليون و 600 هزار ريال كالاي قاچاق نيز كشف كنند.  


سرهنگ قسام با اشاره به ابراز رضايت کامل عموم مردم از اجراي چنين اقداماتي، بر همکاري و مساعدت بيشتر شهروندان در اجراي بهتر اين گونه برنامه‌ها تاكيد و خاطرنشان کرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده پاتوق‌هاي فروشندگان مواد مخدر و یا هرگونه فعاليت غير قانوني و مشکوک مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.05.02

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است