Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 150 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 100
دیروز  ------------------دیروز ------------------11692
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100

راه توسعه و پیشرفت در گرو بهره‌گیری از ظرفیت تشکل‌های مردم‌نهاد است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورا هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد؛ راه توسعه و پیشرفت استان را در گرو بهره‌گیری از ظرفیت تشکلهای مردم نهاد خواند و گفت: آنها بازوان قدرتمند دولت به منظور اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر هستند.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار، دبير و كارشناسان شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر به منظور اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان‌ها با تشکل‌های مردم‌نهاد استان دیدار کردند.


در اين نشست سید ناصر رضایی دبیر شورا به گزارشات مربوط به برنامه‌های سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و اظهار داشت: تشکل‌های مردم‌نهاد با همکاری همه جانبه با شورا اقدامات مناسبی در زمینه مبارزه با مواد مخدر و اطلاع رسانی عمومی انجام داده‌اند و توانسته‌ایم جمعیت بسیار خوبی را تحت پوشش برنامه های پیشگیرانه قرار دهیم.


وی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان تأکید کرد و افزود: راه توسعه و پیشرفت استان درگرو بهره گیری از ظرفیت تشکلهای مردم نهاد بوده وآنها بعنوان بازوان قدرتمند دولت به منظور اجتماعی شدن امر مبارزه می توانند کارساز باشند.


معاون سیاسی امنیتی استاندار در این نشست افزود: استان از نظر تشکل‌ها و افراد نخبه وضعیت مطلوبی دارد و این اتفاقات خود به خود نیفتاده است بلکه شورای هماهنگی با تدبیر و برنامه ریزی دقیق به منظور سالم سازی جامعه اقدام کرده است، بنابراین حفظ و نگهداری این موقعیت نیازمند همکاری و برنامه ریزی می باشد .


محمد کاظم نظری در ادامه؛ اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردانها را مهمترین برنامه های حوزه تشکلهای مرم نهاد برشمرد و گفت: دولت تدبیر و امید این مهم را به عنوان دستور کار خود قرار داده و با جدیت موضوع را پیگیری می‌کند.


در پایان دبیران تشکل‌های مردم نهاد حاضر در جلسه مشکلات و موانع خود را مطرح و مقرر شد از طریق استانداری و برگزاری جلسات مرتبط با موضوعات موارد مطروحه رفع شوند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد97.04.20

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است