Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 182 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3005
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 21944

برگزاري همايش بزرگ پيشگيري از اعتياد در روستاي سده شهرستان خُنج

امتیاز کاربران
ضعیفعالی به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، همايش بزرگ پيشگيري از اعتياد در روستاي سده شهرستان خُنج برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، اداره بهزيستي شهرستان خُنج با همكاري دهياري و شوراي روستاي سده اقدام به برگزاري همايش پيشگيري از اعتياد كردند.


اين همايش با حضور بخشدار مركزي، مسئولين ادارات و استقبال گسترده مردم همراه بود.


در ابتداي اين همايش نساء خيل‌تاش بخشدار مركزي و دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان خُنج در زمينه ضرورت پيشگيري از اعتياد و آموزش به خانواده‌ها صحبت نمود.


در ادامه قدرت‌اله محكم مسئول دفتر پيشگيري از اعتياد اداره كل بهزيستي فارس در زمينه عوامل گرايش به اعتياد و تاثير خانواده‌ها بر آن‌ها به ايراد سخنراني پرداخت.


سپس در خصوص انجمن معتادان گمنام NA توضيحاتي داده شد.


در حاشيه همايش بروشورهايي در زمينه نقش خانواده در پيشگيري از اعتياد توزيع و نمايشگاه عكس در زمينه اعتياد برپا كه با استقبال عموم همراه شد.


اجرای تئاتر خیابانی «گل نی» با موضوع قبح قلیان در اقلید
تئاتر خیابانی «گل نی» با موضوع قبح قلیان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در تفرجگاه‌های اقلید اجرا شد.


بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان اقلید با اجرای برنامه‌های متنوع و متعدد برگزار شد که این ویژه برنامه‌ها از چهارم تیر ماه جاری آغاز و تا 12 این ماه ادامه داشت.


اجرای تئاتر خیابانی «گل نی» با موضوع قبح قلیان یکی از این ویژه برنامه‌ها بود که به همت گروه نمایشی بازیگوش صورت گرفت.


ريیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اقلید در حاشیه برگزاری این تئاتر از اهمیت هنر و تأثیرگزاری آن سخن گفت و اظهار داشت: هنر یکی از مؤثرترین راهکارها برای کسب نتیجه دلخواه در موارد مختلف است.


سعیده قادری عنوان داشت: باید با توجه به سلیقه نسل جوان و با رویکردی مؤثر و متناسب با سلیقه و نیاز آن‌ها در راستای نهادینه کردن فرهنگ مناسب و نیز مقابله با جنگ نرم دشمن وارد میدان شد که هنرهای نمایشی یکی از این رویکردهای مناسب می‌تواند باشد.


وی به مُعضل اعتیاد اشاره کرد و گفت: باید با بصیرت و توجه کافی و مناسب برای جلوگیری و پیشگیری از اعتیاد قدم برداشته و جوانان را از زیان‌های جبران ناپذیر این افیون در زمینه سلامت جسم و روح و نیز خسارت‌های مالی فراوان، آگاه کرد.


کوهپیمایی بانوان رزمی کار جهرم
به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، بانوان رزمی کار جهرم در همایش کوهپیمایی شرکت کردند.


نرجس مانیانی مسئول کمیته دفاع شخصی بانوان این شهرستان گفت: در این برنامه ۳۵ نفر از بانوان رزمی کار همراه با جمعی از مسئولان ورزش جهرم با شعار "نه به اعتیاد" مسیر ۳ کیلومتری منطقه کوهستانی اوک جنگل چاه تیز جهرم را طی کردند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.04.16

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است