Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 201 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 4886
دیروز  ------------------دیروز ------------------16062
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 53436

چهار هزار بهبود یافته اعتیاد در یک سال گذشته شاغل شدند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت که در یک سال گذشته افزون بر چهار هزار فرصت شغلی برای بهبود یافتگان از اعتیاد در کشور ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد بیرجندی عصر چهارشنبه در همایش گفتمان سازی و اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در ساری افزود : یکی از مزیت های مهم اشتغال این افراد ، برخوردار شدنشان از بیمه است که امنیت شغلی را برای این افراد به دنبال خواهد داشت.


وی اشتغال زایی برای آسیب دیدگان از اعتیاد و بهبود یافتگان را از برنامه های مهم ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با همکاری مالی و اعتباری بانک و بنگاههای اقتصادی معرفی کرد و گفت که ستاد مبارزه با مواد مخدر مهار اعتیاد را در جامعه با مشارکت سازمان های مردم نهاد و اجرای طرح های توانمند سازی دنبال می کند.


بیرجندی اظهار داشت : واگذاری طرح های توانمند سازی و مهار اعتیاد به سازمان های مردم نهاد سبب شده است تا برنامه های پیشگیرانه مبارزه با مخدر و اعتیاد موفقیت بیشتری کسب کند.


وی افزود : طرح های پیشگیری از اعتیاد نیاز به کمک و مشارکت تمام بخش ها و گروهها و گفتمان سازی دارد و برای جلب مشارکت ها در این زمینه هم از بین بردن تضادها و به روز کردن اطلاعات با ایجاد زیرساخت های مناسب ضروری است .


وی رویکرد جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر را اجتماعی کردن مبارزه با مواد افیونی دانست و ادامه داد : برخورداری از تخصص در حوزه مسئولیت و ایجاد فضای امید و نشاط و باورپذیری زیربنایی موفقیت در این عرصه است .


همایش گفتمان سازی و اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با شرکت معاونان سیاسی و دبیران شورای مبارزه با مواد مخدر استان های مازندران، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان و گلستان و با حضور مدیران پیشگیری و مشارکت مردمی سازمان بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در فرح آباد ساری برگزار شد.


منبع: ایرنا 97.04.13

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است