Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 277 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 13017
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 31956

رشادت شهدای عرصه مبارزه مواد مخدر، دسیسه سوداگران مرگ را ناکام می‌کند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


استاندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس با تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: سوداگران مرگ با نقشه‌های شیطانی خود در کمین جوانان این مرز و بوم نشسته‌اند و رشادت شهدای والامقام عرصه مبارزه با مواد مخدر سبب برهم خوردن این دسیسه‌ها می‌شود.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، مهندس اسماعیل تبادار به مناسبت گراميداشت ايام سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر در دیدار خانواده "شهید حمید قربانی" از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر كه با همراهي معاون، سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان و جمعي از مسئولين ديگر صورت گرفت با تاکید بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهدا بيان داشت: خانواده‌های شهدا برای تمام مردم ایران موجب عزت و افتخار هستند و تمام کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند سربلندی و حفظ تمامیت ارضی این خاک را مدیون جانفشانی‌های شهدا می‌دانند.


وي افزود: سوداگران مرگ با نقشه‌های شیطانی خود در کمین جوانان این مرز و بوم نشسته‌اند و رشادت شهدای والامقام عرصه مبارزه با مواد مخدر سبب برهم خوردن این دسیسه‌ها می‌شود.  


استاندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس خطاب به همسر شهید قربانی گفت: صبر و بردباری شما و همت والایتان در تربیت صحیح فرزندان شهید ستودنی و اجرتان نزد خداوند سبحان محفوظ است.


مهندس تبادار تاکید کرد: مسئولان به حکم وظیفه و به منظور ارتقای روحیه خود باید همواره با خانواده‌های شهدا، آزادگان و ایثارگران ارتباط نزدیکی داشته باشند.


وي افزود: این امر موجب خواهد شد تا همواره بدانیم مدیون خون و ایثارگری‌های چه کسانی هستیم و به همین لحاظ وظایف خود را در قبال این خاک و مردم به درستی انجام دهیم.


شهید سرهنگ حميد قربانی در سال ۱۳۹۶ در عملیات تعقیب و گریز قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان فسا به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

فرازي از وصيت‌نامه شهيدای مبارزه با مواد مخدر استان فارس

فرازي از وصيت‌نامه شهيد قربانعلي شفيعي
"پايه ايمان خود را به خدا محكم كنيد و هميشه يار امام و دعاگوي امام باشيد و از اينكه يك فرزندتان فداي اسلام شده است، نهراسيد و به قول امام ما بايد تمام فرزندانمان را فداي اسلام كنيم تا اسلام زنده بماند. از شما مي‌خواهم كه پشتيبان راه امام و ادامه دهنده راه شهيدان باشيد."  
شهيد والامقام پاسدار قربانعلي شفيعي متولد شهرستان ممسني در تاريخ 01/02/1349 ديده به جهان گشود و در تاريخ 17/06/1368 در درگيري با اشرار مسلح و قاچاقچيان مواد مخدر در استان سيستان و بلوچستان به درجه رفيع شهادت نائل آمد.


فرازي از وصيت‌نامه شهيد عيدي حيدرلي
"و اينك كه به منطقه كوير و محروم استان سيستان و بلوچستان پا گذاشته‌ام، با خون شهيدان عزيز كه در كربلاي خوزستان و در جبهه‌هاي غرب كشور به زمين ريخته شده‌اند، پيمان مي‌بندم كه تا آخرين قطره‌هاي خونم در قبال متجاوزين و قاچاقچي و مبارزه با اشرار ضد دين، يك لحظه دريغ ننمايم و نگذارم كه آمريكاي جهانخوار با اين توطئه كه مي‌خواهد با مواد مخدر و با اين داروي خانمان‌سوز جوانان مسلمان كشورمان را معتاد و فلج نمايد و توي اي آمريكا و شما اي قاچاقچي‌ها، اي نوكران غرب بدانيد كه با اين توطئه نمي‌توانيد به پيروزي دست يابيد و جوانان ما را آلوده سازيد. اگر در راه هدفم كه همان راه اسلام است شهيد شدم، اي پدر دلسوزم ناراحت مباش و خداوند را سپاسگزار باش كه توانستي امانت خداوند را پس دهي."
شهيد والامقام سرباز دوم عيدي حيدرلي متولد شهرستان سميرم در تاريخ 29/07/1346 ديده به جهان گشود و در تاريخ 18/06/1369 در درگيري با اشرار مسلح و قاچاقچيان مواد مخدر در استان سيستان و بلوچستان (ايرانشهر) به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

فرازي از وصيت‌نامه شهيد جواد شمسائي
"انا لله و انا اليه راجعون. خدايا تو هستي كه قلبم را مالامال از عشق به راهت و اسلامت و ولايت قرار دادي. خدايا رفتن در دست توست، من نمي‌دانم كه چه موقع خواهم رفت. خدايا مرا خالص گردان تا بدان فيض الهي كه همان شهادت است برسم. پروردگارا از توي مي‌خواهم كه مرا در ركاب امام زمان (عج) قرار دهي. پروردگارا ولي امرت حضرت آيت‌الله خامنه‌اي را تا ظهور حضرت مهدي (عج) زنده و پاينده و موفق بدار. آمين يا رب العالمين."  


گفتني است شهيد والامقام سرهنگ دوم جواد شمسائي متولد شهرستان شيراز در تاريخ 20/11/1331 ديده به جهان گشود و در تاريخ 23/02/1371 در درگيري با اشرار مسلح و قاچاقچيان مواد مخدر در شيراز به درجه رفيع شهادت نائل آمد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.04.11

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است