Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 305 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18718
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 18718

ورزش عامل ایجاد شور و نشاط اجتماعی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرماندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان زرین دشت در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی با شعار «نه به اعتياد»، ورزش را به عنوان عاملي موثر در ایجاد شور و نشاط اجتماعی دانست.


 به گزارش روابط عمومي دبيرخانه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس، ابراهيم خرم با بيان اين مطلب در حاشيه مراسم پياده‌روي بزرگ خانوادگي كه مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان زرين‌دشت برگزار شد، اظهار داشت: ورزش عامل ایجاد شور و نشاط اجتماعی و گامی موثر در راستای کسب سلامتی است.وي افزود: این مراسم فرصت مغتنمی برای شناساندن پتانسیل‌های مثبت شهرستان و روحیه جمعی مردم پُر تلاش شهرستان است و مي‌توان در جهت كاهش آسيب‌هاي اجتماعي به در امر مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و روانگردان‌ها بهره‌‌ي لازم را برد.


رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر زرين‌دشت با بیان اینکه ورزش ضامن سلامتی و دشمن بیماری‌ها بويژه معضل مواد مخدر است، اظهار داشت: شرکت افراد در اقشار و سنین مختلف نشان از اهمیت مردم به ورزش و سلامتی است.


ابراهیم خرم با بیان اینکه ایجاد نشاط و کاهش آثار منفی ناشي از مصرف مواد مخدر در جامعه با توسعه ورزش همگانی میسر است تصریح کرد: پيشگيري از اعتياد، افزایش اعتماد به نفس، ارتقای وضعیت روحی و روانی شهروندان در گرو توجه ویژه به ورزش به ویژه ورزش‌های همگانی است.
وی ضمن قدر دانی از مجموعه دست اندر کاران برگزاری این همایش خاطر نشان کرد: امیدواریم در آینده نیز شاهد اجرای همایش‌های بزرگ ورزشی با حضور اقشار گسترده مردم باشیم.


گفتني است در پایان مراسم به قید قرعه از تعدادی شرکت کنندگان در این همایش تجلیل شد.


شهدا باخون خود مکتب حسینی را زنده نگه داشتند
سرهنگ قسام فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ممسني به همراه رؤسای عقیدتی سیاسی و حفا شهرستان ممسنی به مناسبت هفته مبازره با مواد مخدر با خانواده "شهید خلیل زاهدپور" دیدار و دلجويي نمود.


رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان مسمني در این دیدار، بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا به عنوان یک وظیفه همگانی تاکید و بیان داشت: شهدا باخون خود مکتب حسینی را زنده نگه داشتند.


در پایان اين ديدار لوح و هدایایی به رسم یادبود به پدر آت شهید عزيز تقدیم شد.


این شهید والامقام در سال ۱۳۷۹ در استان کرمان در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


منبع: روابط عمومي دبيرخانه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس97.04.06

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است