Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 155 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7826
دیروز  ------------------دیروز ------------------24671
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 51435

مواد مخدر، زلزله خاموش و ابزار جنگ نرم است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


خطيب نماز جمعه شهرستان داراب گفت: مواد مخدر و روان‌گردان‌ها به عنوان زلزله خاموش و يكي از ابزارهاي جنگ ‌نرم، سبب گرديده كه در زمره يكي از مهمترين بحران‌هاي عرصه جهاني و کشور ما قرار بگیرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، حجت‌الاسلام و المسلمين صادقي ضمن گراميداشت ياد و خاطره‌ شهداي گرانقدر عرصه مبارزه با مواد مخدر و همچنين گراميداشت سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر، بيان داشت: امروز مصادف با سالروز جهانی مبارز با مواد مخدر است. متاسفانه بسیاری از جوانان به این بلای خانمان سوز گرفتار شده‌اند که یکی از اصلی‌ترین دلایل آن می‌تواند بیکاری و عدم اشتغال جوانان باشد.


وي افزود: از مسئولین می‌خواهیم تا با ایجاد زمینه اشتغال برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مانع از گرایش آنها به سمت این معضل شوند.
خطيب نماز جمعه داراب اظهار داشت: مواد مخدر و روان‌گردان‌ها به عنوان زلزله خاموش و يكي از ابزارهاي جنگ ‌نرم، سبب گرديده كه در زمره يكي از مهمترين بحران‌هاي عرصه جهاني و کشور ما قرار بگیرد.


صادقي افزود: بايد همه مردم و خانواده‌ها نسبت به این پدیده شوم حساس شوند.


وي در پايان گفت: امیدورم در این هفته و همچنین در کل طول سال اقدامات مناسبی جهت مقابله با پديده شوم مواد مخدر صورت گیرد.


ارتقای آگاهی و بصیرت افراد برای مقابله با تهدید مواد مخدر ضروري است
خطیب جمعه اقلید نیز ضمن گراميداشت فرا رسيدن هفته مبارزه با مواد مخدر بيان داشت: دست‌های پنهان و آشکار ابرقدرت‌های استکباری و در رأس آن‌ها آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با ایجاد پیوند میان قاچاق مواد مخدر، تروریسم و جرائم سازمان‌ یافته، مافیای قدرت، به هم ریختن سیاست و اقتصاد و پول‌شویی و... عامل تهدیدکننده جوامع انسانی هستند.


حجت الاسلام و المسلمين طالبي افزود: ارتقای آگاهی و بصیرت افراد برای مقابله با تهدید مواد مخدر و برخورد جدی‌تر با عوامل عرضه آن بسيار ضروريست.


وی مواد مخدر را یکی از سلاح‌های مخفی کُشنده و ابزار دست جنایتکاران خواند که افراد، با دست و سرمایه خودشان موجب خودکشی خود و نابودی خانواده‌ها می‌شوند.


طالبی به ادعای سازمان‌های جهانی و بین‌المللی در مبارزه با مواد افیونی اشاره کرد و گفت: آنچه در سطح جهان مشاهده می‌شود، اثبات می‌کند که آن‌ها در گفتار و عمل خود صداقت ندارند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.04.03

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است