Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 305 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18705
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 18705

با فرهنگ‌سازی و بسیج همگانی مي‌توان با اعتیاد مبارزه کرد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرماندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرامه گفت: عزم جدی و همت همگانی برای مقابله و پیشگیری با مُعضل اجتماعی اعتیاد نیاز است.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، فرهاد جهانخواه با بيان اين مطلب در جمع خبرنگاران كه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در محل فرماندار تشكيل شد، اظهار داشت: یکی از آسیب‌های اجتماعی که در عرصه‌های فرهنگی، امنیتی، سیاسی و اقتصادی بصورت جد جامعه و خانواده‌ها را تهدید می‌کند اعتیاد است.


وي افزود: با فرهنگ‌سازی و بسیج همگانی مي‌توان در برابر اعتیاد و مواد افیونی مبارزه با نمود.


فرماندار و ريیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با تاکید اینکه موضوع اعتیاد و مواد افیونی متاسفانه بخش  زیادی از مُعضلات در زمینه‌های امنیتی، اقتصادی و فرهنگی جامعه را تحت تاثیر خود قرار داده است، گفت: ما شاهد یکسری بی‌بند و باری و  ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه بویژه خانواده‌‌ها روبرو هستیم و مقابله تنها پاسخگو نیست بلکه یک عزم جدی و همت بالای همگانی برای مقابله و پیشگیری با این مُعضل اجتماعی نیاز است.


جهانخواه افزود: با برنامه‌ریزی مناسب و مطلوب می‌توان تا حدودی به مبارزه و پیشگیری با این بلای خانمان سوز و مخرب پرداخت.


وي در پايان به برنامه‌هاي هفته مبارزه با مواد مخدر در سطح آن شهرستان پرداخت و گفت: مراسم غبارویی گلزار شهدا، ملاقات با خانواده شهدای عرصه مواد مخدر، تشکیل زنجیره انسانی (نه به اعتیاد)، برپایی نمایشگاه عکس و نقاشی، بازدید از طرح های اشتغالزایی بهبود یافتگان، بازدید از کمپ ترک اعتیاد از جمله برنامه‌هاي هفته مبارزه با مواد مخدر مي‌باشد.


شهدا سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایه افتخار و عزت ما هستند
به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، فرهاد جهانخواه فرماندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرامه به همراه جمعی از مسئولین با خانواده های "شهید کمال کشاورز"، "شهید علی‌اکبر انصاری" و "شهید حسن رضایت‌وند" از شهدای مبارز با مواد مخدر دیدار کرد.


رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرامه ضمن گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر و قدر‌دانی از شهیدان والا مقام ابراز داشت: شهيدان نماد صبر و استقامت و سرمايه‌هاي هميشه ماندگار و ارزشمند نظام جمهوري اسلامي ايران هستند که ادامه راه، هدف شهدا و رسيدن به آرمان‌هاي حضرت امام خميني (ره) و شهداي گرانقدر وظيفه همه‌ي ما مسئولین است.


نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ما تا ابد مدیون شهدا و ایثار گران هستیم بیان نمود: امنیت مرزها حاصل جانفشانی و ایثارگری‌های این عزیزان می‌باشد.


تجديد بيعت با شهيد علي‌اكبر كشتكار
همچنین فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرودشت به همراه مسئولين شهرستان با شهيد علي‌اكبر كشتكار تجديد پيمان کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سرهنگ اسماعيل زراعتيان فرمانده انتظامي و رييس كميته مقابله با عرضه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرودشت با هئيت همراه، مسئولين شهرستان و خانواده گرامي شهيد كشتكار به مناسبت فرا رسيدن سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر با حضور بر سر قبر مطهر "شهيد علي‌اكبر كشتكار" با آرمان‌هاي بزرگ شهدا تجديد بيعت كردند.


شهيد "ستواندوم علي‌اكبر كشتكار" سرپرست پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي شهرستان لامرد بود كه در سال 1395 در راه مبارزه با مواد مخدر به دست سوداگردان مرگ به درجه رفيع شهادت نائل آمد. روحش شاد و يادش گرامي باد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.04.03

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است