Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 136 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3122
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 22061

140 شهید و 76 جانباز در استان فارس در مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام شده اند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


رييس كميته برگزاري مراسم سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: نيروي انتظامي با تدبیر، تعقل، تفکر و با بکارگیری نیروهای متخصص و توانمند همواره مقتدرانه در برابر اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر مقابله و مبارزه می‌نماید.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهيمي در حاشیه آیین غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا که به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در گلزار شهدای دارالرحمه شیراز برگزار شد، بیان داشت: جایگاه رفیع شهادت و کسب عنوان جانبازی، مزد خدمت صادقانه تمام آنهایی است که مخلصانه به این نظام خدمت می‌کنند.


وی افزود: تقدیم 140 شهید و 76 جانباز در استان فارس مؤید مبارزه و مقابله همه جانبه در برابر غول اعتیاد و مواد مخدر است.


دبير شورا اظهار داشت: استان فارس یکی از پهناورترین استان‌های کشور است که بیشترین هزینه‌ها را در راه مبارزه و مقابله با مواد مخدر به منظور تامین امنیت و آسایش مردم پرداخته است.


ابراهیمی، نیروی انتظامی را یکی از مقتدرترین يگان‌ها در جمهوری اسلامی ایران دانست و عنوان کرد: این سازمان با تدبیر، تعقل، تفکر و با بکارگیری نیروهای متخصص و توانمند همواره مقتدرانه در برابر اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر مقابله و مبارزه می‌نماید.


وی در ادامه گفت: امروز وظیفه داریم از خون شهدا بویژه شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر که ضامن امنیت و آسایش اجتماعی هستند با اقدامات گسترده فرهنگی و پیشگیری، اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی، درمان و حمایت اجتماعی از بهبودیافتگان، پاسداری کرده و راهشان را تا ریشه‌کنی مُعضل مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی ادامه دهیم.


رييس كميته برگزاري مراسم سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: نیروی انتظامی و امنیتی استان فارس با تقدیم 140 شهید گلگون کفن و 76 جانباز سرافراز در عرصه مبارزه با مواد مخدر همچنان مقتدررانه در برابر این مُعضل ایستادگی و تا ریشه‌کنی مواد مخدر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.


فرازي از وصيت‌نامه شهيد علي‌اكبر انصاري‌جابري
  "الهي ما را از دشواري حوادث زمان و شر دام‌هاي شيطان حفظ فرماي. خدايا ما را بر فرشتگاني كه اعمال ما را مي‌نويسند، آسان فرما و پرونده ما را از نيكي‌ها پُر كن و ما را نزد آن‌ها با اعمال زشت‌مان رسوا مگردان.


خدايا جز به تو به كسي نيازي ندارم و هرگز غير از تو آمرزنده‌اي براي گناهانم نيابم. فقط تو هستي و تو شايستگي داري كه از تو پيروي كنم. از گناهانم چشم بپوش، حاجتم را برآور و از ترسي كه در جانم افتاده امنيت ده، زيرا تو به هر كاري توانايي و نزد تو سهل است.


الهي مرا توفيق ده تا آن چه به سود يا ضررم مقدر كرده‌اي بپذيرم و به هر چه مرا عطا كردي راضي باشم."


شهيد والامقام سروان علي‌اكبر انصاري‌جابري متولد شهرستان خرامه در تاريخ 09/03/1347 ديده به جهان گشود و در تاريخ 09/03/1390 در درگيري با قاچاقچيان مواد مخدر مسلح در استان سيستان و بلوچستان (سراوان) به درجه رفيع شهادت نائل آمد.


فرازي از وصيت‌نامه شهيد احد مختاري
 "مگر مردگان هم شهيد مي‌شوند كه ما شهيد شويم؟! شهادت تنها براي زنده‌ها است! آنان كه يك عمر مرده‌اند، يك لحظه هم شهيد نخواهند شد."   


"پاك يزدانا ! در اين روز نو دست نيايش به بارگاه بزرگواريت بلند داريم و به نيايش آسمان مهرت پردازيم.


كه اي پروردگار ! بخشش‌هاي ديرينت را سپاس مي‌گذاريم و به داد و دهش مهرت پردازيم و اميدواريم، سر نياز به بارگاه بي‌نيازت فرود آريم و از آستان بزرگيت خواستاريم تا مهري فرمايي كه اندوه‌هاي ديرين را از ياد ببريم !


بي‌مهري‌هاي مردمان را ببخشم ! چشم از بدي‌ها برداريم و زيبايي‌ها و نيكي‌هاي جهانيان را ببينيم ! خدايا دل مهربان‌تر ده و رواني روشن‌تر تا به مهر و مردمي پردازم و دل‌ها را شاد سازيم !


خدايا فرزانه‌تر كن تا جهان بيني بياموزيم و انديشه‌هاي والا بداريم و توانايي ده تا لبي خندان و گفتاري شيرين بداريم و نا اميدان را اميد سازيم."
شهيد والامقام سرباز دوم احد مختاري متولد شهرستان ني‌ريز در تاريخ 06/03/1350 ديده به جهان گشود و در تاريخ 19/03/1371 در درگيري با قاچاقچيان مواد مخدر مسلح در استان كرمان شهرستان سيرجان به درجه رفيع شهادت نائل آمد.


فرازي از وصيت‌نامه شهيد عبدالكريم تصديقي
" همان‌طور كه در گذشته نسبت به به خدا وفادار بوده‌ايد، پس از من هم وفادارتر باشيد و با امام خود پيمان قلبي ببنديد تا ان‌شاء‌اله شما را به ساحل نجات برساند.


هر كس از شما كمكي بخواهد، شما سراپا خود را در اختيار او قرار دهيد. هر كس براي كاري به شما رجوع كند، شما هم الحمدالله كوتاهي نمي‌كنيد.


سعي كنيد فرزندانتان را به گونه‌اي تربيت كنيد كه جان باخته انقلاب و امام بشوند. سعي كنيد از همين الان آنان را به كارهاي خير و خوب تشويق كنيد، آيات قرآن مجيد را هميشه براي آنان تلاوت كنيد، هر چند ممكن است ياد نگيرند، ولي همين باعث مي‌شود با قرآن خو بگيرند و در جايي كه هميشه ياد خداوند مي‌آمده بزرگ شوند و همه اينها در آينده آنان مؤثر خواهد بود."


شهيد والامقام ستوان يكم پاسدار عبدالكريم تصديقي متولد شهرستان آباده روستاي عبدالله‌آباد در تاريخ 10/03/1344 ديده به جهان گشود و در تاريخ 17/10/1377 در درگيري با قاچاقچيان مواد مخدر مسلح در شهرستان آباده به درجه رفيع شهادت نائل آمد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.04.03

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است