Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 148 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5776
دیروز  ------------------دیروز ------------------19235
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 85425

پیشگیری از گسترش مواد مخدر باید نخستین اولویت مسئولان باشد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري شيراز گفت: پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر باید مهمترین اولویت مسئولان برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌های بعدی باشد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، علی سعیدی در سومین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیراز بيان داشت: پیشگیری از گسترش مواد مخدر باید به نخستین اولویت مسئولان در حوزه آسیب های اجتماعی تبدیل شود.


وی افزود: نظر به فراگیر شدن مواد مخدر و همچنین مبادله اطلاعات و آسیب‌های ناشی از آن در فضای مجازی، این مسئله به هوشیاری بیشتر و عملکرد قاطعانه‌تری از سوی مسئولان نیاز دارد.


معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شیراز؛ موضوع پیشگیری از اعتیاد را مهمترین اولویت مدیران برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌های بعدی دانست و گفت: متاسفانه بسیاری از معتادان شیراز از استان‌های همجوار به این شهر مهاجرت و بار مالی گزافی را به شانه این کلانشهر تحمیل کرده‌اند.


سعیدی ادامه داد: بدون شک موفقیت در مقابله با این پدیده شوم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و استفاده از رویکرد اجتماعی امکان‌پذیر خواهد بود و سیاست‌های دولت نیز در زمینه مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر استفاده از همین ظرفیت‌ها برنامه ریزی شده است.


وی بیان داشت: برای مبارزه با اعتیاد، انجام کارهای ایجابی به جای رفتارهای سلبی ضروری است.


سعیدی همچنین از مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادها خواست بیش از پیش در زمینه مقابله با اعتیاد حساسیت داشته باشند و برای رسیدن به نتیجه مطلوب و حل این مشکل با جدیت تلاش کنند.


وی گفت: همه دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرستان شیراز برای بیست و ششم ژوئن (پنجم تیر) که به عنوان روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده، برنامه‌های مفید و متناسب با این روز تدارک ببینند و مشارکت لازم برای تحقق اهداف این مناسبت که همانا مقابله ریشه‌ای با این مُعضل است، داشته باشند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.03.30

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است