Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 142 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3648
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم و اراده همگانی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: دستگاه‌هاي مقابله‌اي، همچون سدی استوار در برابر قاچاق مواد مخدر و سوداگران مرگ ایستاده‌اند.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهيمي در جلسه كميته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر و هماهنگي سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر كه در محل ستاد فرماندهي انتظامي استان با حضور دستگاه‌هاي عضو تشكيل شد، اظهار داشت: در مقابله با پديده شوم اعتياد مي‌بايست موضوعات مربوط به مواد مخدر و آسیب‌های ناشي از آن را براي مردم بازگو كرد زیرا آنها می‌توانند در عرصه مبارزه همه جانبه با مواد مخدر، مسئولين را ياري دهند.


وي افزود: از مهمترین راهکارهای مبارزه با اعتیاد، آشكار نمودن آثار سوء مصرف پديده شوم مواد مخدر براي عموم مردم بخصوص جوانان است و بايد اين مهم بطور مستمر در دستور كار دستگاه‌هاي متولي قرار گيرد.  


اين مقام مسئول در استان فارس در ادامه سخنان خود با بیان اینکه اعتياد بلاي خانمانسوز است، گفت: همه ما می‌دانیم که مُعضل اعتیاد واقعیتی انکار ناپذیر است و لذا نباید از عمق فاجعه اعتیاد و آسیب‌های مواد مخدر غافل شویم بلکه باید برای پیشگیری و مقابله با بُحران اعتیاد با تمام توان تلاش نماییم.  


ابراهيمي تصريح كرد: در اجراي دقیق سیاست‌های کلی مبارزه با مواد مخدر ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مي‌بايست تمامی دستگاه‌های عضو کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر از امکانات اطلاعاتی، نظامی، انتظامی و قضایی خود در جهت شناسایی، تعقیب و انهدام شبکه‌ها و مقابله با عوامل اصلی مرتبط با مواد مخدر و روانگردان‌ها و پیش سازها، گام اساسي بردارند.


وي ضمن تشريح برنامه‌هاي سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر، ياد و خاطره‌ي شهداي عرصه مبارزه با مواد مخدر را گرامي داشت و گفت: از تمامی دست‌اندرکاران عرصه مبارزه با مواد مخدر و دستگاه‌های عضو انتظار می‌رود با ارایه راهکارهای مناسب، بستر لازم را در جهت پیشگیری و برخورد با سوداگران مرگ را فراهم نمايند.


وی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از انجام فعالیت‌ها و اقدامات دستگاه‌های عضو کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر در سطح استان، گفت: بايد همچنان و بيش از پيش مبارزه فراگیر و قاطع علیه کلیه‌ی فعالیت‌ها و اقدامات غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر و روانگردان‌ها و پیش‌سازهای آن، صورت پذيرد و همانند سدي استوار در برابر قاچاق مواد مخدر و سوداگران مرگ ايستاد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.03.29

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است