Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 160 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 14421
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 31876

سازمان‌هاي مردم‌نهاد تاثیر بسزايي در زمینه پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر دارند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی فرماندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان زرین‌دشت گفت: مبارزه با مواد مخدر با همکاری‌های بین بخشی به نتیجه می‌رسد و این امر نیازمند عزم و اراده همگانی است.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، "ابراهیم خرم" با بيان اين مطلب در جلسه هماهنگي سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: در حال حاضر بحث مواد مخدر به یک دغدغه عام تبدیل شده است چون اثرات آن فقط منحصر به یک حوزه خاص نیست بلکه در حوزه‌های مختلف منجمله حوزه اقتصادی، اجتماعی وحتی سیاسی تاثیرگذار است.


 فرماندار زرین‌دشت با بیان اینکه انجام فعالیت‌های فرهنگی نیازمند دارا بودن نقشه راه است اظهار داشت: شرح وظایف اعضا در زمینه مبارزه با مواد مخدر تعیین شده است لذا اکنون وقت اقدام عملی است.


وی از دانش آموزان به‌عنوان بزرگ‌ترین جامعه هدف در موضوع پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر یاد کرد و ابراز داشت: نظام آموزش ‌و پرورش و شناخت خانواده‌ها نسبت به این موضوع می‌توانند بیشترین تأثیر را داشته باشند.


ابراهیم خرم ضمن تاكيد بر برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي در طول سال به ويژه ايام سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: دستگاه‌های آموزشی و فرهنگی باید با تقویت مهارت های زندگی در بین نوجوانان و اجرای برنامه‌های نشاط محور، پیشگیری از اعتیاد در این قشر را مدنظر قرار دهند.


رييس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان زرین‌دشت بر همکاری مردم خصوصاٌ سازمان های مردم نهاد در این زمینه تاکید کرد و گفت: نقش انجمن‌ها و سمن‌ها به عنوان نمادهای جوامع مدنی در این زمینه بسیار تاثیرگذار خواهد بود لذا باید زمینه مشارکت آنها را بیش از گذشته فراهم کرد.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.03.29

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است